0

ناگت مرغ مک دونالد که شبیه شخصیت “در بین ما” است تقریباً با قیمت 100 هزار دلار به فروش می رسد

بازدید 19


ناگت مرغی که شبیه یک در بین ما هم خدمه ، گرفته شده از BTS وعده غذایی مک دونالد که کمتر از این نیست ، تقریباً به قیمت 100 هزار دلار فروخته شده است eBay.

ناگت ، که به سرعت به وضعیت میم رسید ، ابتدا توسط کاربر در eBay قرار گرفت پولیزنا فقط 99 سنت سرانجام اولین پیشنهاد 14،869 دلار به دست آورد و روند صعودی خود را ادامه داد تا اینکه روز جمعه با 99997 دلار فروخت. فروشنده در شرایط “مستعمل” فروخته شد و تأکید کرد که مواد غذایی “به طور متوسط ​​حدود 14 روز منقضی می شوند و قبل از انقضا تحویل می شوند.”

ناگت مرغ “معتبر” همچنین “منجمد شده و سپس در هوا بسته می شود تا از طراوت با روش حمل و نقل مطمئن اطمینان حاصل کند. فروشنده قول داد كه آن را در كنار سس چكوان McDonald ارسال كند حساب توییتر Xbox پیشنهاد شده است. اون سس ، اگه یادت نره ، باعث کمی دیوانگی شد در میان ریک و مورتی طرفداران چند سال پیش.

رسمی در بین ما حساب توییتر خود پایان حراج آن را تأیید کرد. این حساب در کنار یک ویدیو از ناگت در بازی نوشت: “این یک ادای احترام به یک هفته عجیب است ، امیدوارم که برنده برای همیشه از فرم لوبیا مبارک باشد”.

در صورتی که با چندین عنصر از این داستان آشنا نیستید ، و اجازه دهید آن را بپذیریم که جمله ابتدایی این مقاله فقط در سال 2021 منطقی خواهد بود ، در بین ما من

بیشتر بخوانید اینجا:
ناگت مرغ مک دونالد شبیه شخصیت “در میان ما” است فروش برای تقریبا 100 هزار دلار

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

84  +    =  90