میراث گمشده: چرا مارک های FBA آمازون جذاب ترین اهداف خرید هستند – اخبار آمازون


شریک مدیریت مشاوران سیمی جهانی – یک بانک سرمایه گذاری در بازار میانه پایین متمرکز بر محصولات مصرفی سنگین تجارت الکترونیک است

گتی

به اعتقاد من هیچ کس نمی توانست تأثیر عمیق و برهم زننده مدل تجاری آمازون را پیشگویی کند. غول تجارت الکترونیکی به طور مداوم متحول می شود ، و در حالی که زیرساخت های تدارکاتی قوی و در عین حال فوق العاده کارآمد را ایجاد می کند ، از استراتژی های توسعه تهاجمی استفاده می کند.

این شرکت همچنین با ارائه حمل و نقل رایگان دو روزه و استفاده از داده های مشتریان برای بهبود پیشنهادات خود ، در ایجاد بهترین شیوه های پیشرو در صنعت تأثیرگذار بوده است. به عنوان مثال ، این شرکت افزایش روند خرید دیجیتال را پیش بینی کرده و سیستم پرداخت یک کلیک را ثبت کرده است ، ویژگی منحصر به فرد آمازون.

علاوه بر این ، بازار تجارت الکترونیک آمازون دارای محصولات مصرفی است که در یک مجموعه عمودی چشمگیر قرار دارند. فروشندگان شخص ثالث قادر به استفاده از منابع شرکت برای مقیاس بخشیدن به مشاغل متوسط ​​در دارایی های دیجیتال بسیار سودآور هستند. در حال حاضر ، بیش از 1.9 میلیون از این ویترین های فروشگاه آمازون در سطح جهان فعالیت می کنند که نمایانگر ترکیبی هستند تقریبا 58 میلیارد دلار در فروش از طریق سیستم عامل

پیامدهای بازار M&A

واضح است که مشاغل مستقر در آمازون می توانند ارزش فوق العاده ای داشته باشند و در حقیقت ، به عنوان شریک مدیر شرکت مشاوره ادغام و ادغام ، مشاهده کرده ام که سرمایه گذاران تراشه های آبی سنتی و تازه واردان در فضای تجارت الکترونیکی از قبل برای مالکیت مارک های برتر که می توانند بدست آورند رقابت می کنند. تحقق یافته توسط دارایی های آمازون (FBA) تقاضای زیادی دارند و ما شاهد ارزیابی و چند برابر شدن سریع نرخ ها در بازار هستیم.

من دلیل این افزایش را بهبود تمرکز بر ایجاد اوراق بهادار دیجیتال و به طور خاص ، خریدارانی می دانم که پتانسیل فوق العاده آمازون را ارائه می دهد. خواه سرمایه گذاران جدید و هم تجمع کنندگان یا سهامداران خصوصی و خریداران استراتژیک شرکتها ، آنها قادرند به سرعت سرمایه و علم اهرم داده را برای مقیاس بندی و گسترش هر کسب و کار در کسری از زمان لازم برای تحقق کامل یک استراتژی تجاری متعارف تر ، به کار گیرند.

زنگ مرگ برای استراتژی های سنتی مارک

سهولت نسبی که اپراتورها می توانند ویترین فروشگاه آمازون را راه اندازی کنند ، با تلاش قابل توجهی که شرکت های آجر و ملات مورد نیاز است ، کسر می شود. اما مزایای سیستم عامل آمازون فراتر از راه اندازی است و انقلابی در سایر جنبه های تجربه مصرف کننده ایجاد می کند.

از آنجایی که مارک تجاری سنتی موفقیت یا عدم موفقیت یک کسب و کار را تعیین می کرد ، اخیراً متوجه شده ام که بسیاری از مالکان در عوض بر داده ها و تجزیه و تحلیل ها یا بازاریابی دیجیتال تمرکز کرده اند. مجاورت ، راحتی و مدلهای قیمت گیرا می تواند به فروشندگان در جذب و حفظ مشتری کمک کند بدون اینکه سرمایه گذاری زیادی در پرورش شناخت برند داشته باشد.

من معتقدم که کمپین ها اولویت بندی در رتبه بندی کلمات کلیدی ، کسب بازبینی و تبدیل رانندگی همه جایگزین استراتژی سنتی مارک تجاری در طی سه تا پنج سال آینده هستند. و از آنجا که بسیاری از این شیوه ها در بازار در حال حاضر همه جا وجود دارد ، تعریف آنچه شامل یک مارک برتر می شود برای انعکاس بهترین روش های تجارت الکترونیکی تکامل می یابد.

چشم انداز آینده برای دارایی های دیجیتال مبتنی بر آمازون

در فضای آمازون ، بازار به SOP هایی که برای عملکرد بهینه طراحی شده اند ، پاداش می دهد. تجربه شرکت من این بوده است که فروشندگانی با استراتژیهای کارآمد و به راحتی قابل تکرار ، که به سرعت قابل مقیاس هستند ، به ویژه برای خریداران احتمالی جذاب هستند.

فروشندگان می توانند به طور مستمر و در عین افزایش ارزش تجارت خود در پیش بینی معامله M&A در آینده ، بهترین روش های خود را برای بهبود درآمد اصلی در مدت كوتاه اصلاح كنند. با ثبت اسناد SOP و جزئیات فلسفه مارک تجاری شرکت ، اپراتورها می توانند ثابت کنند که موفقیت آنها در این سیستم عامل پایدار است و تجارت ادامه خواهد داشت.

با رشد بلوغ بازار ، من معتقدم توسعه مارک های تجاری از این طریق اهمیت فوق العاده ای خواهند یافت. درک الگوریتم و راه اندازی راهبردهای تهاجمی مبتنی بر داده برای ایجاد و حفظ موقعیت مسلط بر سیستم عامل بسیار مهم است. چنین ابتکاراتی به فروشندگان کمک می کند تا خود را از مارک های دیگر متمایز کرده و سرمایه گذارانی را که مایل به پرداخت حق بیمه برای دارایی های سطح بالای دیجیتال هستند ، جذب کنند.

اثبات در پودینگ

آمازون از مزایای رقابتی بی نظیری نسبت به سایر سیستم عامل های تجارت الکترونیکی برخوردار است ، شاید مهمترین آن این است که این پلتفرم خود رشد شهابی مارک ها را بدون سرمایه گذاری قابل توجه در استراتژی مارک تجاری تسهیل می کند. عملاً هر فروشنده ای می تواند با استقرار یک رویکرد پیچیده و تحلیلی برای توسعه تجارت خود در آمازون ، به موفقیت دست یابد.

این امر تا حد زیادی به دلیل تغییر رفتار مصرف کننده مانند افزایش پذیرش کانال های خرید آنلاین طی سال گذشته شرکت های تجارت الکترونیکی به واسطه فعالیت در بستر آمازون ، در معرض دید گسترده ای قرار می گیرند و به کارآفرینان این امکان را می دهد تا با استفاده از علم داده ، فرآیند راه اندازی و توسعه محصول را آگاه سازند ، به طوری که هر پیشنهاد به جای تمرکز بر تولید یک مارک تجاری از رتبه خوبی برخوردار باشد.

این شرکتهای آنلاین در سراسر بیماری همه گیر Covid-19 تحمل کرده و اغلب رونق داشتند. علاوه بر این ، ما از نزدیک شاهد تکامل موفقیت آمیز مارک های آمازون بوده ایم که از پلت فرم برای ایجاد کانال های D2C خود دور شده اند و با بهره گیری از شناخت مارکی که از طریق آمازون پرورش داده می شود و به عنوان یک نام خانوادگی در سراسر جهان ظاهر می شود.

این یک فرصت جذاب برای سرمایه گذاران M&A است ، که می توانند مارک های موفق را بدست آورند و منابع خود را برای رشد کسب و کار در آمازون و خارج از آن سرمایه گذاری کنند و بازده سرمایه گذاری خود را به حداکثر برسانند. برای کارآفرینانی که می خواهند معامله M & A با ارزش انجام دهند ، اکنون زمان آن است که از موقعیت خود در بازار استفاده کنید تا بالاترین مبلغ دلار را برای مشاغل موفق آمازون مستقر کنید.

روزهایی که مارک های قدیمی به طور انحصاری ارزیابی های برتر را انجام می دادند ، گذشته است. امروز ، تجمع کنندگان و متقاضیان استراتژیک با الهام از موفقیت خارق العاده ورودی های اولیه در فضا ، قطعه پای آمازون خود را دنبال می کنند. اثبات قابل اثبات ثبات این شرکتهای دیجیتالی به اندازه سودآوری آنها باعث تغییر شکل غیر قابل جبران چشم انداز M&A شده و یک کلاس جدید دارایی با تقاضای بالا را ایجاد می کند که جریان معاملات تاریخی را ایجاد می کند و تعریف جدیدی از نام تجاری بودن را ارائه می دهد.


شورای تجارت فوربس بزرگترین سازمان رشد و شبکه برای صاحبان مشاغل و رهبران است. آیا من صلاحیت دارم؟


تفسیر:
برخی از اخبار و پیوندهای مفید را می توانید در این پست کامل مشاهده کنید.منبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *