من حق اشتراک آمازون پرایم را لغو کردم همانطور که قفل همه گیر آغاز شد و 12 … – اخبار آمازون


جف بزوسالکس وونگ / گتی ایماژبنیانگذار آمازون و مدیر عامل سابق جف بزوس.

  • مشخص می شود که آمازون پرایم ضروری نیست ، حتی اگر مرتباً از آمازون سفارش می دهید.
  • اشتراك خود را در ماه مه سال 2020 لغو كردم و این تاثیری صفر بر سرعت سفارش یا قیمت گذاری داشته است.
  • از طرف مثبت ، من سالانه حداقل 120 دلار بابت هزینه عضویت گران پس انداز می کنم.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش تجارت Insider مراجعه کنید.

در آوریل سال 2020 ، درست زمانی که قفل انسداد همه گیر در شهر نیویورک در حال اجرا بود ، اشتراک Amazon Prime و همسرم و مشترکم را لغو کردم.

در سال به علاوه از پایان آن اشتراک ، من حتی یک بار آن را از دست ندهم – و ما با پرداخت نکردن هزینه خدمات ، سالانه 130 دلار به علاوه مالیات پس انداز می کنیم.

ما به هیچ وجه صلیبی ضد آمازون نیستیم: امسال تاکنون ، من 15 سفارش جداگانه برای محصولات تحویل داده شده از طریق آمازون انجام داده ام. در سال گذشته ، تعداد کل 20 سفارش بوده است.

هزینه حمل و نقل من برای همه آن سفارشات چقدر بود؟ در کل مبلغ کل 17.57 دلار برای سال 2020 و تاکنون رقمی عظیم 12.26 دلار در سال 2021.

که شامل دو کولر (با حمل و نقل رایگان) ، دو صندلی بزرگ ساحلی تامی باهاما (دوباره حمل رایگان) و انواع هدایا که به شهری نسبتاً دورافتاده در پنسیلوانیا ارسال می شود.

پس از لغو اشتراک Amazon Prime از آمازون ایمیل بگیرید.بن گیلبرت / خودیدر ایمیل تأیید لغو Amazon Prime من ، به طور طبیعی یک دکمه عظیم برای پیوستن دوباره به Amazon Prime وجود دارد.

اگرچه درست است که برخی از کالاهایی که خریداری کرده ایم از طریق Prime با تخفیف جزئی همراه بوده یا برخی از آنها روز بعد تحویل داده شده اند (به جای دو یا سه روز بعد) ، اما بسیار بعید است که این تخفیف ها بیش از 100 دلار تفاوت بین آنچه در حال حاضر در حمل و نقل پرداخت می کنیم در مقابل آنچه برای عضویت نخست پرداخت می کنیم ، اضافه کنید.

علاوه بر این ، حتی بدون عضویت در Prime ، بیشتر کالاهایی که از طریق آمازون خریداری می کنیم به طرز تکان دهنده ای سریع تحویل می شوند.

زندگی در بروکلین ، نه چندان دور از مرکز توزیع عمده آمازون در جزیره استاتن ، مطمئناً ضرری ندارد! اما من تجربه ارسال مثبت هدایا از طریق آمازون به خانواده ای در پنسیلوانیا و اوهایو ، جایی که بسته ها چند روز قبل از زمان ورود پیش بینی شده ، به من رسیده است ، تجربه های مشابهی داشته ام.

اما در مورد Prime Video چطور؟ صادقانه بگویم ، ما از آن استفاده نمی کردیم و قبلاً هزینه Netflix ، Hulu و HBO Max را پرداخت کرده ایم. می توانم دلایل خاصی را برای آن اشتراک ها – نمایش ها ، فیلم ها یا کل کتابخانه ها که هزینه اشتراک در حال انجام را توجیه می کنند – ذکر کنم. به استثنای نادر ، این اتفاق برای Prime Video برای ما رخ نداد.

بیشتر اوقات ، ویدئویی که می خواستیم در Prime Video تماشا کنیم هنوز به هزینه اجاره نیاز دارد. این چند بار اتفاق افتاد که ما به طور کلی سرویس را متوقف کردیم.

متن من البته متن دیگران نیست. من و همسرم بچه نداریم ، ما در یک شهر بزرگ زندگی می کنیم و یک ماشین داریم. صادقانه بگویم ، دلایل زیادی برای پرداخت بهای آمازون نخست وجود ندارد.

آیا واقعاً نیاز داشتن کتاب آشپزی Frankie’s Spuntino روز بعد تحویل داده شد ، یا اگر چند روز صبر کنیم اشکالی ندارد؟ من فکر می کنم ما زنده می مانیم

اما شاید شما پدر و مادر جدید باشید و به پوشک نیاز داشته باشید فردا، مهم نیست چی؟ یا شغلی پیدا کرده اید که باعث می شود کارهای شما در ساعات عادی کاری انجام نشود؟ یا تعداد دیگری از موقعیتهای کاملا معقول؟ من متوجه شدم

در اینجا محاسبه بیش از هزینه های دقیق مالی است و تصمیم گیری به موارد زیادی بستگی دارد. سالانه 120 دلار؟ این تصمیمی است که قابل تأمل است.

نکته ای گرفتید؟ با خبرنگار ارشد Insider بن گیلبرت از طریق ایمیل تماس بگیرید ([email protected]) ، یا Twitter DM (realbengilbert) ما می توانیم منابع را ناشناس نگه داریم. برای دسترسی به دستگاه از یک دستگاه غیر کار استفاده کنید. لطفا روابط عمومی فقط از طریق ایمیل.

ایمیل و هشدارهای Business Insider

سایت برجسته هر روز به صندوق ورودی شما.

Business Insider Australia را در دنبال کنید فیس بوک، توییتر، LinkedIn، و اینستاگرام.

منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *