0

من برای ترک کار ویروسی شدم زیرا این امر بر سلامت روان من تأثیر می گذارد. در اینجا 4 کاری است که من برای آماده سازی برای کارآفرینی تمام وقت انجام دادم.

بازدید 11


5 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

حدود یک ماه پیش ، من در جستجوی مراتع سبزتر و در آغوش گرفتن دنیای تمام وقت از شرکتهای آمریکایی عزیمت کردم کارآفرینی. باید اعتراف کنم که اگرچه کاملاً جالب نبود “خشم ترک” ، من تصمیم گرفتم که خاتمه کار خود را انجام دهم استخدام زیرا فشارهای محیط کار بر سلامت روان من تأثیر منفی می گذارد.

من توییت کرد اندکی پس از ارسال استعفای خود ، اطلاعیه ای صادر کردم و این توئیت بیش از 4000 بار بازتوییت شد و تقریباً 40،000 کاربر توییتر آن را “پسندیدند”. در میان حمایت گسترده ای که از من دریافت شد ، اعلامیه هایی مبنی بر افتخار مردم نسبت به من برای انتخاب شرط بندی روی خودم وجود داشت ، و تعجب آورتر اینکه اطرافیانی از افرادی که قصد خود را برای انجام چنین کاری داشتند ، بسیار شگفت آور بودند. اگرچه وانمود نمی کنم که همه چیز را فهمیده ام ، اما پیش بینی می کردم که این روز فرا برسد ، و از نظر روحی و مهمتر از آن از نظر مالی آماده بودم. اگر می خواهید به یک کارآفرینی تمام وقت بپردازید و رئیس خود را اخراج کنید ، ابتدا این چهار کار را انجام دهید.

مشاهده مرتبط: کارگران شغل خود را “خشمگین” ترک می کنند به عنوان یک فشار کار در بازار کار ، کارفرمایان را به یادگیری شرایط نامساعد و حقوق پایین

یک مارک شخصی محکم بسازید

خارج از هفته کار سنتی ، اوقات اضافی را که برای ساختن یک مارک شخصی اختصاص داشتم می گذراندم. من دو کتاب نوشتم ، یک سخنرانی TEDx ارائه دادم ، در پادکست های زیادی مهمان بوده ام ، برای چندین مقاله می نویسم و ​​در آنها منتشر شده ام و یک کتاب خوب ساخته ام شبکه های اجتماعی ذیل. من یک مارک تجاری به عنوان مدافع و رهبر فکر برای سواد مالی و توانمند سازی ساخته ام.

اگرچه این موضوع مورد اختلاف کارفرمای قبلی من قرار گرفت ، من روابط محکمی با مارک ها ، تصمیم گیرندگان ، مربیان ، مشاوران ، سایر متخصصان مالی و کارآفرینان که خارج از یک هویت شرکتی استعدادها و موفقیت های من را جشن می گیرند.

روابط استراتژیک برقرار کنید

اگرچه شما همیشه می خواهید با یکپارچگی و اصالت رهبری کنید ، مهم این است که خود را در میان افراد همفکر قرار دهید یا جایی که هستید بوده اند یا همان سیری را که دنبال می کنید دنبال می کنند. مربیان و همكارانی كه می توانید با آنها ارزش و ایده معامله كنید می توانند شما را در موفقیت در كارهایتان قرار دهند یا شما را در این راه تشویق كنند. آنها می توانند در اتاق ها و مکانهایی که هرگز قدم در آنها نگذاشته اید از شما دفاع کنند و اگر به نظر می رسد از خانه دور هستید می توانند با شما صحبت کنند

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

4  +  4  =