من این اشتباه ساده را مرتکب شدم و کل تجارت خود را در اوج خود از دست دادم


7 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

12 مه 2014 بود.

روزی که ما دستور توقف و توقف خود را دریافت کردیم هرگز فراموش نخواهم کرد زیرا سی و سومین سالگرد تولد شوهرم بود.

چند روز قبل ، یکی از بزرگترین تعطیلات آخر هفته مزرعه و کارخانه آبجوسازی خود را داشتیم ، بنابراین برای جشن آماده بودیم! چشم ما کاملاً از این پاکت کوچک که حاوی یک تکه کاغذ بود و کل مسیر زندگی ما را تغییر می داد ، چشم بسته بودیم.

بگذارید کمی پشت سر بگذارم.

من و شوهرم اصالتاً اهل نیواورلئان هستیم (خوب ، از نظر فنی ، اسلیدل ، لوئیزیانا ، اما هیچ کس نمی داند کجاست) ، و تصمیم گرفتیم حدود دو سال بعد از این که طوفان کاترینا منطقه ما را ویران کرد ، آنجا را ترک کنیم. ما جوان بودیم ، شوهرم پس انداز خوبی از نوسازی خانه داشت و ما گرم بودیم (آنجا خیلی گرم است ؛ تصور کنید دوش آب بخار بخورید ، خشک نشود و لباس هایتان را نپوشید) ، بنابراین تصمیم گرفتیم که به اقیانوس آرام شمال غربی ، جایی که پدر و مادرم چند سال قبل در آنجا نقل مکان کرده بودند.

ما یک ویژگی شگفت انگیز در تنگه رودخانه کلمبیا پیدا کردیم که به رودخانه کلمبیا و آبشارهای اورگان نگاه می کرد. باز هم ، ما جوان بودیم و ایجاد یک مزرعه ارگانیک از آن خودمان در آن زمان به نظر ایده خارق العاده ای می رسید! و این بود ، اما بی رحمانه هم بود. ساعات طولانی ، سود اندک و یک شیوه فصلی برای زندگی در بهترین حالت وجود داشت. چند سالی که در مزرعه مانده بود ، ما مشروب فروشی را شروع کردیم ، زیرا بیایید صادقانه بگوییم ، عملیات کشاورزی کاملاً عشق ما به آبجو را پشتیبانی نمی کند. و ما در این زمینه کاملاً خوب عمل کردیم! تخصص من با نام دلخواه Hair of the Dog Stout نامگذاری شد و نه به همین دلیلی که شما فکر می کنید ، اما چون اولین باری که سعی کردم دم بکشم جو دوسر را روی زمین انداختم و موهای سگم همه مخلوط شد! نگران نباش آن روزها قبل از این بود که به دیگران اجازه دهیم آبجوهای خود را امتحان کنند.

مربوط: این بنیانگذار Craft-Beer 6 ماه برای موفقیت موفق شد. پنج سال بعد ، او شکوفا می شود.

ظهور آبجو صنایع دستی

در آن زمان ، # کرافت آبجو بسیار عصبانی بود. این حدود سال 2010 بود و کارخانه های آبجوسازی در پورتلند مانند Breakside و Amnesia و کارخانه های آبجوسازی در Gorge مانند Double Mountain و Full Sail آن را خرد می کردند! فهمیدیم که این فرصتی برای ماست که محصولی را تولید کنیم که فصلی نباشد ما می توانیم آبجوهای خود را در طول سال دم کنیم و بفروشیم. بنابراین من و شوهرم اتاق شیرآلات کوچک و کوچک خود را از زمین و در لبه باغ بالا خود ساختیم. ما دو تا داشتیم: “باغ بالا” و “باغ پایین”.

ما تمام مدارك لازم را انجام داديم (و بسياري هم وجود داشت!) تا بتوانيم عمل جوشاندن خود را فعال كنيم. اما یک چیز وجود نداشت که ما انجام ندادیم: چاپ خوب را بخوانید. با این حال ، ما با مقامات شهرستان ، شهر ، ایالت و فدرال کار کردیم تا همه چیز را مرتب کنیم و تأیید شدیم.

بنابراین ، ما مشغول تولید دم ، کشاورزی ، پخت نان ، تهیه پنیر و پرورش مرغ ، بز و گوسفند شدیم همه چیزهایی که رویاهای ما را به واقعیت تبدیل می کند. و چند سال همه چیز کاملاً خوب پیش می رفت. دختر زودرس ما حدود دو سال داشت که ما با همه بازدید کنندگان باز شدیم و لذت بردیم (و در کیف هایشان حفاری کردیم) ، ما پسر شیرین خود را در سال 2013 داشتیم ،منبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *