0

مقامات گفتند كه مرد لا پونته به نقش خود در فروش باتري هاي تقلبي لپ تاپ اعتراف كرد

بازدید 3


مقامات روز سه شنبه گفتند كه یك مرد لا پونته به دلیل نقش خود در طرحی برای تولید و حمل باتری های تقلبی یون لیتیوم برای لپ تاپ ها و تلفن های همراه از چین به ایالات متحده 22 سال در زندان فدرال است.

این باتری ها در eBay و Amazon به عنوان باتری اصلی از شرکت هایی مانند اپل ، دل ، سامسونگ ، توشیبا و هیولت پاکارد به فروش می رسید.

دادستانی آمریكا در بیانیه ای اعلام كرد ، زولین كای ، كه به او آلن كای یا لین كای نیز می گویند ، روز سه شنبه ، 29 ژوئن ، به جرم سرقت هویت و توطئه برای ارتكاب كلاهبرداری مفتولی و كلاهبرداری از طریق پست ، به جرم خود اعتراف كرد. این جوان 29 ساله در 4 اکتبر محکوم خواهد شد.

طبق اسناد دادگاه ، از 5 مارس 2014 تا 20 ژوئن 2019 ، کای و همدستانش به طور کلاهبرداری حداقل 3.5 میلیون دلار و حتی 23831،668.78 دلار از فروش باتری لپ تاپ از طریق eBay و آمازون به دست آوردند. در همان بازه زمانی ، وی و سایرین حدود 18،094،960 دلار از طریق حواله های بانکی از حساب های بانکی در ایالات متحده به حساب های بانکی چین ارسال کرده اند.

کای توطئه ای برای وارد کردن باتری ، برچسب باتری در رایانه های لپ تاپ ، تلفن های همراه و سایر وسایل الکترونیکی از چین به ایالات متحده انجام داد. مقامات فدرال گفتند که وی سپس باتری های تقلبی را به خریداران غیر مشکوک فروخت و ارسال کرد.

او فامنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

16  +    =  20