معضل حراج: پورشه تایکان 4S در مقابل تسلا مدل S


در یک معضل حراج اول ، ما دو ماشین تقریباً جدید را بررسی خواهیم کرد. در نسخه های گذشته ، بیشتر مقایسه های ما شامل وسایل نقلیه ای است که حداقل چند سال روی آنها بوده است ، اگر نه بیشتر. در یک مورد دیگر ، ما در حال غرق شدن در دنیای اتومبیل های برقی هستیم. بنابراین در هنگام بررسی 2020 ، آویزان شوید پورشه تایکان 4S برای پیشنهاد در داگ دمورو اتومبیل و پیشنهادات و یک 2020 تسلا مدل S در eBay.

پورشه تایکان 4S 2020

Taycan اولین شلیک جدی در برابر تسلط تسلا در بازار لوکس EV را نشان می دهد. ترکیب نام افسانه ای پورشه با فناوری پیشرفته EV ، Taycan را به رقیبی شایسته برای سدان پرچمدار تسلا تبدیل می کند. جالب اینجاست که فروشنده این Gentian Blue Metallic Taycan مالک سابق تسلا است. آیا شما توجه می کنید ، ایلون؟ زمینه اتومبیل نشان دهنده 13000 مایل در کیلومتر شمار و سابقه ای بدون تصادف است. قیمت جدید این Taycan هنگامی که جدید بود ، بیش از 145000 دلار بود ، بنابراین انصاف است که بگوییم بارگذاری شده است.

از نظر تایکان ، تر و تمیز 4S به معنای چهار چرخ متحرک است که توسط یک سری موتور الکتریکی (در کل 420 کیلووات) تولید می شود و 562 اسب بخار قدرت و 479 پوند فوت گشتاور تولید می کند. طبق گفته سازنده ، این بدان معناست که یک خط تیره 0-60 مایل در ساعت می تواند در 3.8 ثانیه اتفاق بیفتد و آن را به یکی از سریعترین تولیدات پورشه تبدیل کند. باتری عملکردی 93.4 کیلووات ساعتی اختیاری به علاوه یک برد 203 مایل را به خودرو ارائه می دهد ، البته کوتاه تر از تسلا مدل S.

در داخل صندلی چرمی مشکی با ویژگی های بی شماری همراه است ، از جمله سیستم صوتی Burmester ، سقف شیشه ای صفحه ثابت ، صندلی های گرم شونده و فرمان و صندلی های برقی جلو

2020 تسلا مدل Sمنبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *