0

معضل حراج: شورولت کامارو ZL1 1LE در مقابل. فورد موستانگ شلبی GT500

بازدید 16


Quintessential یک کلمه بزرگ است ، اما به طور دقیق بازی یک برابری را که در این بین جریان داشته است ، توصیف می کند کاماروس و موستانگ بیش از 50 سال و ما خوشحالیم که حماسه را با جدیدترین مطالب خود ادامه می دهیم معضل حراج. این مسابقه به یک نگاه می کند شورولت کامارو ZL1 1LE 2018 و یک 2020 فورد موستانگ شلبی GT500. هر دو پیشنهاد در eBay وجود دارد.

شورولت کامارو ZL1 1LE 2018

تیم بازاریابی در Chevy علاقه بی انتهایی به سوپ الفبایی دارند (به طور جدی ، هیچ نامی بهتر از ZLE 1LE در دسترس نیست؟). با این حال ، نام های گیج کننده ای که کنار گذاشته می شود ، یک کامارو در مدل ZL1 یکی از معدود خودروهای زیر شش رقمی است که می تواند خود را در برابر شلبی GT500 حفظ کند. علاوه بر این ، گزینه 1LE با وزن کم فقط به کامارو کمک می کند. این Mosaic Black Metallic 2018 ZL1 1LE دارای مسافت باورنکردنی 36 مایل در کیلومتر شمار است. بعید به نظر می رسد که فروشنده این جانور را فراموش کرده باشد و در عوض منتظر زمان مناسبی برای عرضه ماشین به بازار بوده است.

در زیر کاپوت قدرتمند 6.2L سوپرشارژ V-8 با 650 اسب بخار قدرت و 650 پوند فوت گشتاور قرار دارد. یک موفقیت چشمگیر در حالی که Chevy با پیکربندی شیرهای هوایی گیر کرده است در حالی که فورد سالها پیش به دوربین های بالاسری منتقل شده است. یک دستی شش سرعته قدرت چرخ های عقب را کنترل می کند. علاوه بر این ، موتور ترند گزارش می دهد كه كاماروی مجهز به همین سرعت در 3.6 ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت می رسد.

در داخل ، تصاویر یک کابین سیاه را نشان می دهد که هنوز هم کارخانه را با صندلی های جلو با لهجه قرمز پوشانده است. تجهیزات کابین شامل اطلاعات عملکرد و ضبط کننده ویدئو ، سیستم سرگرمی و سرگرمی با ناوبری ، سیستم صوتی Bose و درج صفحه پانل فیبر کربن است.

2020 فورد موستانگ شلبی GT500

اطلاعات بیشتر در اینجا:

حراج معضل: شورولت کامارو ZL1 1LE در مقابل. فورد موستانگ شلبی GT500منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  40  =  47