معدنچیان رمزنگاری در چین کارت های گرافیک خود را در میان سرکوب ها به فروش می رسانند


به طور خلاصه: خبرهای بالقوه جالبتری برای آن دسته از ما که مایل به ارتقا to به کارت گرافیک جدید بدون پرداخت پول اندک در eBay هستیم: به نظر می رسد سرکوب استخراج رمزنگاری در چین منجر به فروش ماینرها از پردازنده های گرافیکی خود شده است – و با قیمت های گزاف – که می تواند منجر به این شود برای بهبود دسترسی جهانی

PC Gamer گزارش می دهد که تصویری از تصویر به صفحه اعلانات تایوانی ارسال شده است PTT نشان می دهد که معدن کاران در چین در حال فروش تعداد زیادی پردازنده گرافیکی Nvidia و AMD هستند ، از جدیدترین سری RTX 3000 و Radeon RX 6000 گرفته تا محصولات قدیمی ، از جمله سری GTX 10xx و سری Radeon RX 400.

HKEPC گزارش می دهد که کارت ها به قیمت گران فروشی نیز فروخته نمی شوند. RTX 3070 ، که کمتر از 900 دلار در eBay یافت می شود ، 3120 دلار HKD (دلار هنگ کنگ) است که حدود 400 دلار آمریکا است. RTX 3060 Ti حدود 309 دلار و RTX 3060 244 پوند است.

با این قیمت های پایین ، هشدارهایی وجود دارد: کارت ها به صورت عمده فروخته می شوند و احتمالاً مدت زمان طولانی آنها 24/7 ساعت با گاز کامل کار می کنند.

این خبر بازتاب دیگری از کاهش تقاضای کارت گرافیک در چین است که اخیراً شاهد قیمت GPU بوده است به شدت سقوط می کند در پی توقف فعالیت های استخراج رمزنگاری توسط مقامات سیچوان. این امر پس از آن صورت می گیرد که کمیته شورای دولتی چین به سرپرستی معاون نخست وزیر لیو او از سرکوب ارزهای مجازی به عنوان بخشی از تلاش ها برای مهار ریسک های مالی خبر داد.

چین تا 70٪ از منابع رمزنگاری شده جهان را در اختیار دارد 700000 کارت گرافیک (حدود 25٪) که در سه ماهه اول به صورت جهانی ارسال شده و در پایان به دست آنها رسیده است

بیشتر بخوانید اینجا:
استخراج کنندگان رمزنگاری در چین هستند فروش کارت گرافیک آنها را در میان سرکوب خاموش کنیدمنبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *