0

معامله خام: بی دلیل eBay آغاز شد … کاربر پس از … به سایت فروش کمتر از بررسی درخشان می دهد …

بازدید 18


داگلاس گیلچریست ترسید که هنگامی که حساب دیرینه eBay وی پس از اینکه خطر برای سایر کاربران قلمداد شد ، ناگهان بسته شد ، مورد هدف کلاهبرداران قرار گرفت.

طی 15 سال گذشته ، مهندس بازنشسته برق از خرید بازار آنلاین برای خرید اتومبیل های کلاسیک و عتیقه استفاده کرده است.

داگلاس 72 ساله از ادینبورگ ، 5 سال پیش که همسرش دچار مشکلات بهداشتی شد و تحت مراقبت قرار گرفت ، بیشتر به سرگرمی خود می پرداخت.

اما در ماه آوریل ، پس از خرید وی برای یک قایق مدل قدیمی برای پسرش ، او ایمیلی دریافت کرد که به او می گفت حساب او برای همیشه به حالت تعلیق درآمده است – با کمی توضیح و بدون حق تجدید نظر.

داگلاس گفت: “من یک سابقه بازخورد مثبت در سایت ایجاد کرده ام و نمی توانم بفهمم که چرا من را محروم کرده اند.” “من هرگز مورد انتقاد eBay یا هر کس دیگری قرار نگرفته ام که از آنها خرید کرده ام یا به آنها فروخته ام. در ابتدا فکر کردم حتماً هک شده ام یا بخشی از کلاهبرداری بوده است.

“استفاده از eBay برای من تا حدودی یک سرگرمی بوده است و من به طور منظم بازار را بررسی می کنم تا قیمت ها را بررسی کنم و ببینم چه چیزی در دسترس است. من از اینکه حتی آن لذت کوچک از من گرفته شده ناراحت شدم و هیچ کس به من نمی گوید چرا. “

در نامه الکترونیکی eBay آمده است که حساب وی به دلیل “فعالیتی که به اعتقاد ما برای جامعه ما خطرناک است” بسته شده است.

در ادامه این پیام آمده است: “این بدان معناست که دیگر نمی توانید در eBay خرید یا فروش کنید. هرگونه حساب دیگری که متعلق به شماست یا با این حساب مرتبط است نیز به حالت تعلیق درآمده است.

وی افزود: “هزینه های برجسته فروش بلافاصله پرداخت می شود و هر مبالغی را كه قبلاً مورد اختلاف قرار نگرفته اید ، از روش پرداختی كه در پرونده داریم ، کسر می شود. ایمنی انجمن ما از اولویت های اصلی است ، بنابراین تصمیم ما برای تعلیق دائمی حساب شما قطعی است و قابل تجدیدنظر نیست. “

داگلاس تنها نیست – اخیراً گزارش شده است که همین اتفاق برای سایر کاربران eBay نیز رخ داده است. برخی از بازرگانان گفتندمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

88  +    =  93