مشتریان GoDaddy اکنون می توانند محصولات خود را در آمازون و eBay بفروشند


میزبانی وب غول GoDaddy اعلام کرده است که مشتریان کانادایی این کشور می توانند محصولات خود را مستقیماً از طریق راه حل وب سایت + بازاریابی در آمازون و eBay بفروشند.

برای کسانی که ناآشنا هستند ، وب سایت ها + بازاریابی جفت استفاده آسان است سازنده وب سایت با یک مجموعه از ابزار بازاریابی برای کمک به رشد مشاغل کوچک و دستیابی به مشتریان جدید.

اکنون با جدیدترین ویژگی GoDaddy در Marketplaces ، کارآفرینان در کانادا می توانند محصولات خود را از طریق یک نمای داشبورد در آمازون و eBay بفروشند. با استفاده از وب سایت های موجود + کاتالوگ محصولات بازاریابی ، مشتریان می توانند محصولات را با Amazon و eBay فقط با چند کلیک لیست کنند و همه چیز برای آنها به روز می شود.

همه سفارشات به یک مکان می رسند تا صاحبان سایت های تجارت الکترونیکی نیازی به ورود به هر بازار نداشته باشند تا ببینند چه چیزهایی را فروخته اند ، چه چیزهایی باید حمل شود و چه نیاز به دوباره جمع آوری دارند. در همان زمان ، موجودی کالا به طور خودکار با دریافت سفارشات تنظیم و همگام سازی می شود تا مشتریان دیگر نگران گران فروشی بیش از حد کالاهای موجود در بورس نباشند.

علاوه بر ادغام جدید GoDaddy در آمازون و eBay ، اکنون وب سایت + بازاریابی به مشتریان امکان می دهد از قدرت شبکه های اجتماعی برای کمک به رشد حضور آنلاین تجارتشان.

کارآفرینان اکنون می توانند برنامه ریزی ، انتشار و نظارت بر شرکت خود را انجام دهند اینستاگرام مستقیماً از داشبورد وب سایتها + بازاریابی حساب کنید.

VP و مدیر کشوری GoDaddy کانادا ، آن د آراگون دیدگاه بیشتری در مورد آخرین به روزرسانی های این شرکت در وب سایت های خود + راه حل بازاریابی در یک بیانیه مطبوعاتی، گفت:

“در حالی که فروش آنلاین عامل اصلی فروش بوده است ، خصوصاً در میان بیماری همه گیر COVID-19 ، اطمینان از ایجاد مشاغل برای موفقیت دیجیتال هرگز مهمتر نبوده است. با ادغام با آمازون ، eBay و Instagram ، ما از ارائه این ویژگی های قدرتمند جدید به عنوان بخشی از مجموعه در حال رشد تجارت الکترونیک و ابزارهای بازاریابی دیجیتال برای اطمینان از اینکه مشاغل کانادایی می توانند یک تجربه خرید آنلاین حرفه ای و منحصر به فرد برای پیشرفت در دیجیتال ایجاد کنند ، هیجان زده هستیم. اقتصاد

اگرچه این ویژگی های جدید در حال حاضر فقط در کانادا موجود است ، اما احتمالاً می توانند بعداً به ایالات متحده بیایند تا به کارآفرینان آمریکایی نیز کمک کنند تا تجارت کوچک خود را گسترش دهند.منبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *