0

مشاوره رهبری از 5 رهبر مشاغل مشکی

بازدید 6


خوش آمدید به شکستن طرح – یک سری وبلاگ جدید که به چالش ها و فرصت های تجاری منحصر به فرد صاحبان مشاغل و کارآفرینان سیاه و سفید می پردازد. بیاموزید که چگونه آنها مشاغل خود را توسعه داده یا توسعه داده اند ، در کارآفرینی شرکت های خود تحقیق کرده اند ، یا مشاجره های جانبی ایجاد کرده اند ، و چگونه داستان های آنها می تواند به موفقیت شما الهام بخشیده و به آنها اطلاع دهد.

رهبری شامل ترکیبی از مهارتهایی است که رهبران تجاری برای هدایت کل شرکت ها به کار می برند.

این که آیا شما معاون بازاریابی هستید یا به صورت غیررسمی به عنوان یک رهبر در تیم خود دیده می شوید ، به عنوان یک رهبر بسیار مهم است که بدانید چگونه به دیگران در رسیدن به یک هدف مشترک کمک کنید.

در اینجا ، ما از رهبران مشاغل سیاه در صنایع مختلف پرسیدیم که در مورد رهبری یک تجارت متعلق به سیاهان چه آموخته اند. به خواندن ادامه دهید تا آنچه را که باید بگویند یاد بگیرید.

درباره انجمن HubSpot برای تقویت حرفه ای های سیاه پوست بیشتر بدانید

1. اعداد خود را بدانید

کیمبرلی برایانت (@6Gems) ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت می گوید: “اعداد خود را بدانید.” کد دختران سیاه، که ماموریت آن تعداد بسیار زیادی است: توانمندسازی 1 میلیون زن رنگین پوست ، 7 تا 17 ساله ، “برای تبدیل شدن به نوآوران در زمینه های STEM” ، تا سال 2040.

دانستن اعداد و ارقام شما برای اندازه گیری رشد کسب و کار شما و تامین سرمایه گذاری کلیدی است.

برایانت توصیه می کند “[understand] دسترسی شما ، معیارهای تبدیل مشتری ، درآمد و هزینه های پشت سر هم. “

استخدام یک متخصص نیز بسیار توصیه می شود ، اما مسئولیت یک رهبر تجاری در “درک پیچیدگی های مالی کسب و کار شما را نادیده نمی گیرد. این به شما کمک می کند تا سازمان خود را از طریق طوفان و پیروزی پیش ببرید.”

2. تقویت هوش هیجانی

در طول دردهای فزاینده هر مشاغل ، مدیریت احساسات برای رهبران اهمیت فزاینده ای پیدا می کند.

شرل دورسی (sherrell_dorsey) ، بنیانگذار بینش های TP، خبرنامه ای درباره بنیانگذاران سیاه و نوآوری هایی که به بررسی و گزارش روندهای فناوری سیاه ، داستانها و اخبار فوری تبدیل شده است.

صاحبان مشاغل سیاهپوست در معرض تجربیات خشن و حتی تحقیرآمیزی قرار دارند که توسط نژادپرستی و تبعیض جنسیتی در کنار چالش های روزمره ایجاد یک کسب و کار تقویت می شود.

وقتی کار ناامید کننده می شود و مزاج داغ می شود ، دورسی هشدار می دهد: “این یک سفر مادام العمر است تا هنر تسلط بر خود را بیاموزیم تا در زمان های چالش برانگیز پیش برویم و زمانی که وزن جهان را احساس می کنیم هدایت کنیم ، اما تمرین آن عضله EQ ما را شکل می دهد. وقتی ما مکرراً و بی رحمانه روی آن سرمایه گذاری کنیم ، مسیرهای رو به جلو را پیش می بریم. “

بررسی کسب و کار هاروارد این را پشتیبانی می کندبا توجه به اینکه هوش هیجانی “تقریباً 90 درصد مواردی را که عملکرد بالا را از همسالان خود با مهارت ها و دانش فنی مشابه متمایز می کند” محاسبه می کند.

3. مراقبت از خود را تمرین کنید

یکی از راه های ایجاد هوش هیجانی مراقبت از خود است-به قول معروف “همیشه ابتدا ماسک اکسیژن خود را بپوشید.”

مشاوره رهبری وین ساتون برای صاحبان مشاغل سیاه پوست

به عنوان یک کارآفرین سریال طولانی مدت و رهبر صنعت ، وین ساتون (WayneSutton) ، بنیانگذار پروژه نماد ساتون می گوید: “شرکتی که نیازهای بهداشت روانی و توسعه حرفه ای مردان سیاه و قهوه ای را در صنعت فناوری برطرف می کند” می گوید: “شما باید مراقبت از خود را تمرین کنید تا از نظر احساسی آماده رهبری دیگران باشید.”

وقتی در تلاش هستید تا برای خود ظاهر شوید ، ظاهر شدن برای دیگران دشوار است. اغلب اوقات ، این می تواند منجر به استرس ، خستگی و فرسودگی شود. زمانی را برای خود اختصاص دهید تا به عنوان یک رهبر برجسته شوید.

4. بی امان باشید … با تقویم خود

آندره بلکمن (indofandre) ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت است Onboard Health، یک شرکت تخصصی جستجوی اجرایی و مشاوره استعدادها که به ایجاد آینده ای عادلانه در زمینه سلامت اختصاص داده شده است. بکمن تشویق می کند که “با تقویم خود بی وقفه در مورد ایجاد بافر/فضا برای فکر کردن” تلاش کنید.

زمان منبع ارزشمندی است که ما هرگز نمی توانیم آن را نگه داریم یا آن را دوباره پر کنیم. به همین دلیل مهم است بدانید زمان شما به کجا می رود و تا برای خود وقت بگذارید برای تصمیم گیری درست ، رهبران به فضایی برای تأمل و تفکر عمیق نیاز دارند. انجام این کار با برنامه کامل سخت است.

بلکمن می گوید: “در حالی که مقابله با آتش سوزی ، نوشتن ایمیل و ارائه نتایج مشتری یا مشتری گاهی ضروری است ، داشتن وقت برای پردازش و نگاه به آینده ضروری است.”

مشاوره رهبری andre blackman برای صاحبان مشاغل سیاه پوست

5. س .الات بزرگ ، جسورانه و گسترده بپرسید

تونی رابینز یکبار گفت: “کیفیت سوالات شما کیفیت زندگی و کسب و کار شما را تعیین می کند.” این نقل قول برای فلسیا هچر (FeleciaHatcher) ، یکی از بنیانگذاران مرکز نوآوری سیاه، یک اتاق فکر تحقیقاتی مسیرهای عادلانه ای را برای خلاص شدن جوامع سیاه از بیابان های نوآورانه ایجاد می کند.

هچر با پرسیدن و دریافت س questionsالات بزرگ و جسورانه بیگانه نیست. به همین دلیل است که او رهبران مشاغل مشکی را تشویق می کند که عادت کنند با تیم خود و خودشان همین کار را انجام دهند.

“ما باید س questionsالات بزرگ ، جسورانه و گسترده ای را از خود و افراد اطرافمان بپرسیم.” از این سوالات می توان “بینش” بیرون آمد [that] به اطلاع رسانی بهترین حرکت های بعدی شما کمک می کند. “

توصیه رهبری felecia hatcher برای صاحبان مشاغل سیاه پوست

ممکن است شما رهبر باشید ، اما همه پاسخ ها را ندارید. با پرسیدن “س questionsالات بزرگ ، جسورانه و گسترده” ، می توانید امکانات را با تیم خود پیدا کنید.

رهبری با مراقبت از خود ، تیم خود و به طور کلی تجارت شروع می شود. درسهای رهبری که این رهبران تجاری متعلق به سیاهپوستان به اشتراک گذاشته اند تنها نوک کوه یخ است و یک نقطه شروع عالی برای دیگران است که در حال حاضر از آن استفاده کنند. استفاده از این نکات در حال حاضر می تواند رهبری شما را در دراز مدت بهبود بخشد.

سیاه در ورودیمنبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

66  +    =  72