0

مزیت عمده تأسیس شرکت در 50 سالگی

بازدید 17


5 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

من در 30 سال موفقیت 30 ساله تبلیغات موفق خود را رها کردم و به عنوان یک کارآفرین درآمدم (در زمانی که مدیر عامل J. Walter Thompson NY ، یکی از بزرگترین آژانس ها و قدیمی ترین آژانس های جهان بودم) در فوریه سال 2020 ، من با همکاری بنیانگذار جیمز همت ، MASAMI ، یک شرکت تمیز کننده مراقبت از مو و در سپتامبر 2020 ، Isle de Nature ، عطر و بوی خانگی عطر زنبور عسل را راه اندازی کردم. من در آن زمان 53 ساله بودم.

کارآفرین بودن واقعاً بسیار سخت است. یکی از مواردی که باعث سالم نگه داشتن من شد ارتباط من با دیگری است بنیانگذاران که چیزهای مشابه من را پشت سر می گذارند. همانطور که همه ما تجربه کرده ایم ، روزهایی بسیار خشن هستند ، بنابراین داشتن یک شبکه برای گذراندن آن روزهای بسیار مهم بسیار مهم است. اما یکی از مواردی که من متوجه شده ام این است که تفاوت زیادی بین بنیانگذاران جوان (در 20 تا 30 سالگی) با من وجود دارد. چالش های تجاری متفاوت است. مرحله زندگی متفاوت است. مسائل شخصی که ممکن است با آنها سر و کار داشته باشند متفاوت است.

به عنوان مثال ، من عضو گروه ملاقات موسسین با شش بنیانگذار دیگر بودم که هفته ای یک بار در طول Covid ملاقات می کردیم. من حداقل یک دهه پیرتر بودم ، احتمالاً بیشتر. هنگامی که ما در مورد چالش های تجاری صحبت کردیم ، بیشتر چالش های آنها مربوط به بود رهبری و مدیریت: نحوه بازخورد دادن ، نحوه استخدام فرد مناسب ، ایجاد انگیزه در تیم خود ، یافتن یکی از بنیانگذاران. برای من ، این چیزها طبیعت دوم است ، بنابراین من خودم را “عاقل” قدیمی دیدم که یک سری توصیه ها را ارائه می داد ، اما لزوماً آن را پس نمی گرفت. مطمئناً ، وقتی صحبت از زندگی شخصی شد ، بسیاری مجرد بودند ، بنابراین ایده بیرون کشیدن و سنگ زنی کردن آن برای آنها کاملاً خوب بود (نه برای من). دو نفر از آنها بچه های جوانی داشتند ، بنابراین آنها با مدرسه و مراقبت از کودکان درگیر بودند (بچه های من 20 و 18 ساله هستند).

مربوط: این کارآفرین 50 ساله پس از اخراج ، تصمیم گرفت کاری ناامیدانه را کنار بگذارد و کار خود را شروع کند

اما آنچه که من یافتم این است که گرچه مواقعی وجود دارد که من به عنوان یک بنیانگذار قدیمی احساس بی محلی می کنم ، اما بسیاری از موضوعات برعکس وجود دارد.

“” مهارتهای نرم تر “مربوط به رهبری و مدیریت در حال حاضر ریشه دوانده است”

اول ، بسیاری از مطالعات در حال حاضر نشان می دهد که بنیانگذاران قدیمی تر هستندمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

7  +  1  =