مرد کامیون را با اطلاعات جعلی تأمین مالی می کند: Mayfield Police Blotter


دهکده میفیلد ، اوهایو

تقلب: جاده مرکز SOM

یک مرد کلیولند 38 ساله در تاریخ 28 ژوئن در نمایندگی فروش اتومبیل دیکن به جرم جعل و سرقت بزرگ یک وسیله نقلیه دستگیر شد. او در نمایندگی بوده و 10 هزار دلار پول نقد برای یک کامیون جدید گذاشته است. وی هیچ اسنادی برای تأمین هزینه بقیه کامیون ارائه نکرد اما مجاز به حمل کامیون بود. وی بعداً اطلاعاتی را برای تأمین مالی از طریق ایمیل ارسال کرد اما از یک شماره تقلبی در تأمین اجتماعی استفاده کرد.

این کامیون با ارزش 55000 دلار بازیابی شد.

شکایت از آتش بازی: بلوار ریجبری

مشخص شد كه كودكی در 22 ژوئن آتش بازی های كوچكی را به راه انداخته است. پدرش در آنجا واقع شده بود و از وی در مورد شكایت مشوره كرد.

فعالیت مشکوک: Aintree Park Drive

یک زن در 22 ژوئن گزارش داد که مردی درب منزل او است و گفت که او با آمازون است ، اما او گفت که به نظر می رسد مانند او برای باز کردن قفل تیرانداز از کلید استفاده می کند. او گفت که او از طریق در فریاد کشید و او از ساختمان فرار کرد و سوار یک وسیله نقلیه شد.

مأموران کشف کردند که درب ساختمان باز شده و زن در آن زمان تحویل آمازون را دریافت کرد که معتقد بود ممکن است این مرد وارد آپارتمانش شده باشد.

وسیله نقلیه مشکوک: جاده ویلسون میلز

مأموران حوالی ساعت 1:30 بامداد 23 ژوئن یک وسیله نقلیه را در پارکینگ DO Summers بررسی کردند و مردی را پیدا کردند که در لاستیک های خود هوا گذاشته است. وی گفت که به ماشین می رود زیرا نمی خواهد همسرش را بیدار کند.

تقلب: Beta Drive

یک کارمند یک مشاغل محلی در 23 ژوئن هنگام فروش یک مورد در Ebay از یک کلاهبرداری احتمالی خبر داد. او گفت كه فروشنده درخواست بازپرداخت كرد و پول آن صادر شد اما هنگام بازگرداندن کالا ، به نظر می رسید كه بسته بسته است. عکس اعلان تحویل بسته تحویل داده شده مشاهده شد اما بسته دارای زنبور عسل بودمنبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *