0

مرد کالیفرنیایی خود را متهم به فروش باتری های تقلبی لپ تاپ از چین می کند

بازدید 11


یک مرد در دره گابریل ، کالیفرنیا، به جرم درگیر شدن در یک طرح چند میلیون دلاری برای حمل و نقل اعتراف کرد تقلبی لپ تاپ باتری ها و سایر لوازم الکترونیکی از چین به ایالات متحده ، جایی که آنها در بازارهای آنلاین فروخته شدند.

زولین کای ، شهروند 29 ساله چینی ، که آلن کای نام داشت ، به اتهام یک فقره توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری از طریق سیم و کلاهبرداری از طریق پست ، و یک فقره سرقت شدید هویت ، دفتر دادستانی ایالات متحده برای مرکز خود را متهم کرد منطقه کالیفرنیا در انتشار اعلام کرد.

طبق توافق نامه خود ، کای توطئه ای برای وارد کردن باتری های لیتیوم یون و سایر لوازم جانبی الکترونیکی لپ تاپ ها و تلفن های همراه از چین به ایالات متحده انجام داد.

وی باتری های تقلبی را از طریق بازارهای آنلاین eBay و Amazon به خریداران بی گناه فروخته و حمل می کرد و محصولات را به عنوان محصولات جدید و اصلی از شرکت هایی مانند اپل ، دل ، HP و توشیبا تبلیغ می کرد.

این باتری ها حاوی علائم تجاری تقلبی این شرکت ها بودند و همچنین دارای علائم صدور گواهینامه ایمنی تقلبی از شرکت UL بودند.

با توجه به UL، بیشتر تقلبی ها مربوط به باتری های یون لیتیوم است زیرا بازار بزرگتر و سودآورتر است. به دلیل ضعف در طراحی یا نقص در باتری تقلبی ، این موارد تقلبی می توانند خطرات ایمنی قابل توجهی ایجاد کرده و بیش از حد گرم شوند ، آتش بگیرند و حتی منفجر شوند.

کای بود قبلاً دستگیر

اصل را اینجا بخوانید:
مرد کالیفرنیایی خود را متهم به گناه می کند فروش باتری های لپ تاپ تقلبی از چینمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

75  +    =  81