مرد فردریکسبورگ خود را متهم به فروش فیل عاج می کند


رفتن به محتوای اصلی

FREDERICKSBURG، VA – بر اساس اعلام دادستانی ایالات متحده ، مردی از فردریکسبورگ روز سه شنبه به جرم نقض قانون گونه های در معرض خطر با فروش عاج فیل و نهنگ اعتراف کرد. اسناد دادگاه ادعا کرد ، این شخص ، گری کوپر ، هزاران دلار درآمد فروش عاج به صورت آنلاین داشته است.

دادستانی ایالات متحده گفت که کوپر عاج را از ژوئن 2015 تا اوایل سال 2020 به صورت آنلاین فروخت. مقامات گفتند که کوپر از سیستم عامل های آنلاین مانند eBay و Craigslist برای تکمیل فروش استفاده کرد.

مقامات در یک خبرنامه گفتند: “اندازه این وسایل از جمله دو عاج فیل خام بود که طول آنها حداقل 28 اینچ بود.” “علاوه بر چندین عاج خام و حکاکی شده ، تبلیغات حکاکی شده بسیاری از عاج فیل و هر دو دندان نهنگ اسپرم خام و خرد شده است.”

با به روزرسانی های بی درنگ و رایگان Patch ، از آنچه در فردریکسبورگ اتفاق می افتد مطلع شوید.

اسناد دادگاه ادعا می کرد که کوپر مرتباً قطعات عاج را می خرد و برای سودآوری ورق می زند. با این حال ، در مبادلات با مشتریان ، وی گفت که عاج از املاک یک زوج مسن که از سلامت خوبی برخوردار نیستند ناشی شده است.

در سپتامبر 2018 ، کوپر فروش عاج به عوامل مخفی خدمات ماهی و حیات وحش ایالات متحده را آغاز کرد. طی یک دوره 16 ماهه ، مقامات گفتند که کوپر بیش از 49 قطعه عاج فیل را به عوامل مخفی با ارزش بازار بالاتر از 40000 دلار فروخته است.

با به روزرسانی های بی درنگ و رایگان Patch ، از آنچه در فردریکسبورگ اتفاق می افتد ، مطلع شوید.

دادستانی ایالات متحده گفت: “کوپر و عوامل مخفی در طی مکاتبات خود درباره غیرقانونی بودن خرید و فروش عاج در خطوط ایالتی بحث و گفتگو کردند.” مقامات ادعا کردند که ماموران مخفی عاج را از کوپر خریداری کرده اند ، و او این قطعات را از ویرجینیا به نیویورک در سال 2018 حمل کرده است.

بیشتر بخوانید:
فردریکسبورگ ابراز گناه می کند فروش عاج فیل



منبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *