0

مرد عنکبوتی شگفت انگیز #361 اولین کشتار برای رکورد زدن در حراج

بازدید 5


|

من دیدم زهر 2: اجازه دهید کشتار شود تریلر در صفحه IMAX قبل از گروه خودکشی دیشب. Carnage روی صفحه نمایش خوب به نظر می رسد. و با نزدیک شدن فیلم به اکران ، این زمان به وضوح زمان مناسبی برای فروش اولین حضور خود در کمیک ها در سال گذشته است مرد عنکبوتی شگفت انگیز #361. نوشته شده توسط دیوید میشلینی ، با جلد و هنر توسط مارک باگلی و رندی امبرلین. و به عنوان بخشی از Search Auctions Heritage ، کتابهای مصور یکشنبه و دوشنبه حراج 122131 را انتخاب کنید، یک کپی از مرد عنکبوتی شگفت انگیز شماره 361 CGC-slabbed در 9.8 به حراج گذاشته شده است ، و این فقط نوعی از زمان است که ممکن است در یک نقطه رکورد ایجاد کند. قیمت پیشنهادی فعلی 565 دلار است و یک روز پیشنهاد دیگر باقی مانده است. امروز یک نسخه در eBay به قیمت بیش از 880 دلار فروخته شداما در ماه مه ، وقتی آن تریلر منتشر شد ، آنها به بالای 1600 دلار رسیدند. آیا این می تواند در فاصله بین تریلر و اکران فیلم باشد که برخی ممکن است از آن استفاده کنند؟ بیست و چهار ساعت دیگر دوباره بررسی کنیم ، آیا؟

مرد عنکبوتی شگفت انگیز #361 اولین کشتار برای رکورد زدن در حراج

مرد عنکبوتی شگفت انگیز #361 (مارول ، 1992) CGC NM/MT 9.8 صفحات سفید. اولین حضور کامل Carnage (Cletus Kasady) ، که در فیلم آینده Venom: Let There Be Carnage حضور خواهد داشت. منشاء ونوم در ظاهر کامو بازگو می شود. جلد و هنر مارک باگلی. Overstreet 2021 NM- 9.2 ارزش = 120 دلار. سرشماری CGC 7/21: 4440 در 9.8 ، 3 بالاتر.

Carnage توسط David Michelinie و Mark Bagley ایجاد شد ، اگرچه اولین اثر هنری Carnage توسط کریس مارینان منتشر شد. کشتار متعلق به نژادی از انگل های بی شکل فرازمینی شناخته شده به نام Symbiotes است که با میزبانان خود پیوند همزیستی ایجاد کرده و به آنها توانایی های فوق بشری می دهد. Carnage که از فرزندان ونوم است ، به دلیل زیست شناسی همزیست ها بسیار قوی تر از همزیست والدینش است و از بسیاری جهات نسخه تاریک تر او است. مانند ونوم ، کارناژ در طول این سالها میزبان های متعددی داشته است ، اما معروف ترین وی اولین قاتل سریالی او کلتوس کاسدی است که شخصیت سادیستی او کاملاً با شخصیت همزیست مطابقت دارد. از دیگر میزبانان می توان به بن ریلی ، کارل مالوس و نورمن آزبورن اشاره کرد.

از این لذت بردید؟ لطفاً در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید!منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

31  +    =  39