0

مردی با ترقه طلایی

بازدید 3


همه چیز با جستجوی یک دوست برای یافتن کراکرهای Pepperidge Farms Pretzel Goldfish ، مورد علاقه دخترش آغاز شد. من مطمئن هستم که شما میان وعده ای را می شناسید که در طعم های مختلف موجود است ، از Cheddar اصلی گرفته تا Grahams S’mores ، که فقط می توانم تصور کنم که مخصوص مسافران تنبل است.

دوستم در مغازه های خرده فروشی محلی جستجو کرده بود اما دست خالی آمد. بنابراین او در فیس بوک درخواست کمک کرد. من به زودی متوجه شدم که Pretzel Goldfish تقریباً در همه جا به صورت آنلاین فروخته شده است. من هنوز دقیقاً نمی دانم چرا. شاید جمهوری خواه معتقد باشد که 7 میلیون رای که نامزد این حزب در انتخابات ریاست جمهوری 2020 باخت ، می تواند توسط گل ماهی قرمز پریستل ثبت نشده دخیل باشد و بنابراین همه آنها را خریداری کرد تا در 2024 عود را خنثی کند.

افسوس ، جستجوی من برای چیزی که من اکنون آن را آگناتا پرتزلاوروس می نامم هیچ نتیجه ای نداشت ، اما چند واقعیت جالب را نشان داد.

ابتدا ، من دریافتم که ماهی پرتزل در بین ماهیخواران Pepperidge Farms در ایالات متحده هشتمین محبوبیت را دارد و برخی از آنها از کانادا وارد شده اند … بعد از اینکه به صورت دسته جمعی صعود کرده و از رودخانه سرخ برای پرورشی می پرند. ثانیاً ، قیمت های آنلاین Pretzel Goldfish در همه جا وجود دارد ، از پایین ترین قیمت 1.79 دلار برای یک کیسه 8 اونسی در Target تا 224.39 دلار (البته در eBay) برای جعبه ای که 12 سینی دارد ، هر سینی حاوی 9 ، 1.1 اونس است. . کیسه های ترقه Pretzel و Flavour Blasted Extra Cheddar. یکی از کارآفرینان آمازون r

ادامه در اینجا:
مردی با ترقه طلاییمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

5  +  1  =