0

مدیر Pinterest چیست و چرا مشاغل به یکی از آنها نیاز دارند؟

بازدید 24


7 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین همکاران خودشان هستند.

وسواس آخر هفته شما با الهام گرفتن از عروسی و دستور العمل های دیوانه وار ممکن است به خودی خود یک کار به نظر برسد. اما راهی وجود دارد که می تواند اشتیاق یکشنبه را به یک کار واقعی تبدیل کند که هم پول شما و هم مشتری شما را می گیرد. از آنجا که یک مدیر Pinterest مانند پینر روزمره است که تبدیل به یک متخصص استراتژیک و خلاق می شود.

اگر استراتژی ، آزمایش و طراحی همه چیز را دوست دارید ، مدیر Pinterest بودن می تواند یکی از پاداش آورترین نقش ها برای شما باشد. وقتی شما مدیر Pinterest هستید ، هیچ روزی یکسان نیست و کاری که می کنید تأثیر ملموسی در خط اصلی یک کسب و کار دارد. من در مورد پایگاه های مشتری بزرگ ، مراجعه های بی پایان و نتایج ریزش فک صحبت می کنم.

مدیر Pinterest چیست؟

مدیر Pinterest یک ارائه دهنده خدمات آنلاین است که به مشاغل کمک می کند محتوا ، محصولات و خدمات را در Pinterest تبلیغ کنند. آنها به مشتریان در سراسر خدمات مبتنی بر خدمات ، تجارت الکترونیکی و صنایع داخلی برای دستیابی به آنها کمک می کنند بازاریابی دیجیتال اهداف کالاهای قابل تحویل برای مدیر Pinterest شامل کلیک ، بازدید و افزایش فروش بصورت ارگانیک است. اگر چه به نظر می رسد مانند بودن شبکه های اجتماعی مدیر ، چند تفاوت اساسی وجود دارد.

تفاوت بین مدیران شبکه های اجتماعی و مدیران Pinterest

مدیران شبکه های اجتماعی دانش بالایی در مورد سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، استراتژی و ایجاد محتوا دارند (مانند اینستاگرام ، فیس بوک ، لینکدین ، ​​یوتیوب.) آنها:

 • زیرنویس و خلاقیت ثابت / ویدیویی ایجاد کنید
 • مانند سایر موارد نظر دهید ، و با حساب های دیگر درگیر شوید
 • از ابزارهای برنامه ریزی مانند Later و Hootsuite استفاده کنید
 • رفتار مخاطبان جامعه و متوسط ​​مانند نظرات و DM ها را مدیریت کنید
 • با مارک ها و حمایت های مالی ارتباط برقرار کنید تا اطمینان حاصل شود که اهداف به طور صاف برآورده می شوند و مشارکت در شبکه های اجتماعی با مارک های دیگر را مدیریت می کنند

مدیران Pinterest دانش پیشرفته ای در مورد سیستم عامل ، استراتژی و ایجاد محتوا دارند. آن ها خواهند:

 • اینفوگرافی و پین ها را به طور مداوم ایجاد کنید
 • دانش گسترده ای در مورد SEO و Rich Pins داشته باشید
 • از ابزارهای زمان بندی مانند Tailwind استفاده کنید
 • تحقیق کنید و کلمات کلیدی را پیدا کنید
 • تابلوها ، نمایه ، پین ها را بهینه کنید
 • به تابلوهای گروه و قبایل Tailwind بپیوندید
 • برای استفاده از پین ها برنامه ریزی کنید بادگیر

بزرگترین تفاوت مدیران شبکه های اجتماعی و مدیران Pinterest درک کاملاً آگاهانه ، استراتژیک و خلاقانه از سیستم عامل آنها است. Pinterest یک موتور جستجوی تصویری است ، نه یک بستر رسانه های اجتماعی. این بدان معناست که این کار در زمینه سئو به دانش بیشتری نیاز دارد.

مربوط: 4 Pinterest Hack که می توانید برای هدایت ترافیک به وبلاگ خود قبول کنید

یک مدیر Pinterest چه کاری انجام می دهد؟

1. تحقیق کلمات کلیدی

Pinterest SEO (بهینه سازی موتور جستجو) یکی از بزرگترین (و بهترین) قسمتهای کار مدیر Pinterest است.

Pinterest ممکن است یک موتور جستجوی بصری باشد ، اما این بدان معنا نیست که آن کلمات کلیدی ، پیوندها و برچسب های نامرئی اهمیت کمتری دارند. مطمئناً – پین های چشم نواز مورد توجه قرار می گیرند ، اما بدون تحقیق کافی در مورد کلمات کلیدی برای پشتیبانی از محتوا ، کلیک ها از بین می رود.

به همین دلیل است که تحقیقات سئو قسمت مهمی در نقش مدیر Pinterest است. این به یافتن مشاغل کمک می کند ، محتوای آنها را به روشی مرتبط دسته بندی می کند و متعاقباً آنها را به مشتریان رویایی خود متصل می کند. یک مدیر Pinterest باید درک کاملی از مخاطب ، محصول و اهداف مشتری خود داشته باشد. آنها راهی برای پرش از روند پیدا می کنند ، مارک را به عنوان بهترین راه حل برای یک مشکل جستجو شده معرفی می کنند ، و توصیف پین ، عنوان صفحه ، متن تصویر و بیوگرافی پروفایل را برای به حداکثر رساندن ، با یک استراتژی ادغام می کنند.

2 مدیریت وبلاگ

Pinterest و محتوای وبلاگ ، هم از نظر محتوای ارگانیک و هم از کلمات کلیدی ، هم افزایی بی نظیری برای هدایت بازدید به سایت شما تشکیل می دهند. مدیران Pinterest غالباً این سرویس را به منظور صرفه جویی در وقت و نیروی مغز مشتری برای ایجاد محتوای نوشتاری ارگانیک به شکل طولانی ، اضافه می کنند.

3 ایجاد گرافیک

صحبت از استراتژی Pinterest ، whمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

73  +    =  83