0

محلی باشید: کارت های معاملاتی هنوز علاقه زیادی به مجموعه داران دارند

بازدید 11


یادداشت ویراستار: این یک مجموعه هفتگی است که بر اهمیت خرید محلی تمرکز دارد.

یکی از نکات قابل توجه در تعطیلات تابستانی برخی از پسران در واشنگتن در اوایل دهه 1970 ، پیاده روی ، دویدن یا دوچرخه سواری به نزدیکترین دکه روزنامه فروشی یا فروشنده کارت بیس بال برای صرف نیکل ، سکه ، ربع و اسکناس های دلاری خود برای تهیه کارت گرانبهای مورد نیاز بود. یک مجموعه را پر کنید یا از آن در بازی بیس بال تاس استفاده کنید.

در آن زمان ، جمع آوری کارت های بیس بال – حتی فوتبال ، بسکتبال و هاکی – مربوط به گرفتن آن یکی دو کارت بود که آن روز شما را خوشحال می کند. تمرکز بیشتر بر روی فوری بود و فکر زیادی به مجموعه هایی که در یک زمان در آینده برای سود خوب فروخته می شوند ، داده نمی شد.

تقریباً در تمام اوقات ، آن نیکل ها ، رقم های خرد و چهارم و مسلما اسکناس های دلار ، پسران نبودند بلکه والدین آنها بودند.

واقعیت این است که این پسرها بیشتر روزها با کارتهای خود راضی بودند و حتی تصور نمی شد که این جمع آوری کارتها در آینده به یک معامله بزرگ – یا تجارت بزرگ – تبدیل شود.

فرانک روتوندا ، ساکن منطقه واشنگتن و دارای یک سری کامل از کارتهای بیس بال و کارتهای دیگر ، گفت: “ما برای کارتهای خاصی که نداشتیم بسته می خریدیم زیرا می خواستیم از آنها استفاده کنیم ، بازیهای تاس خود را با آنها انجام دهیم.” “سپس ما با کارتهایمان سرگرم شدیم. ما آنها را جمع آوری کردیم اما به دلایلی که امروز کارتها جمع آوری نشده است. “

فرانک زبراسکی ، یکی دیگر از ساکنان واشنگتن ، بخشی از بسیاری از لیگ های تاس بیس بال ، فوتبال ، بسکتبال و هاکی بود که طبق قوانین بازی به کارت های تجاری نیاز داشتند.

وی گفت: “ما از آنها برای بازی ها استفاده كردیم و این باعث كاهش ارزش شد.” “اما ما با کارتها سرگرم شدیم. همه ما هنوز تعدادی کارت داریم. دلایل ما برای خرید متفاوت از الان بود. “

در حالی که جمع آوری کارت همان چیزی است که شخص می خواهد باشد ، تجارت بیس بی است

بیشتر بخوانید:
محلی باشید: کارت های معاملاتی هنوز هم یک اشتیاق هستند برای گردآورندگانمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

7  +  1  =