محققان می گویند راننده آمازون و مادرش متهم به سرقت کیف پول زن هستند – اخبار آمازون


حکم جلب دستگیری یک راننده تحویل آمازون و مادرش پس از آنکه محققان ولوسیا گفتند که راننده کیف پول را به سرقت برده است که یک زن بیرون از خانه اش انداخته است. می گویند ، سعی کرده است از کارت های اعتباری زن استفاده کند. محققان در تلاش هستند تا پس از گرفتن حکم صبح جمعه ، این افراد را دستگیر کنند. WESH 2 News ویدئویی از راننده آمازون به نام Jaquan Jones ، 30 ساله ، از Orlando بدست آورد. آنها گفتند که جونز مسیری را دارد که او را به دباری می برد ، جایی که نمایندگان می گویند این سرقت روز دوشنبه رخ داده است. مقتول قبل از تحویل بسته در خیابان ، به نمایندگان گفت ، راننده بسته ای را به او تحویل داده بود ، و در حالی که سعی داشت تعدادی از وسایل را نگه دارد ، کیف پول مایکل کورس خود را در راه انداخت اما ساعت ها متوجه این موضوع نشد. وقتی او به فیلم نظارت نگاه کرد و دید که راننده پس از رفتن به داخل خانه به خانه اش برگشت ، از سمت مسافر وسیله نقلیه خود خم شد ، کیف پول را برداشت و ترک کرد. طبق گزارش ، بعداً همان شب ، قربانی شانل رابینسون ، که گفته شد به قربانی گفته است ، از طریق فیس بوک با او تماس گرفته شده است ، “او گواهینامه رانندگی و” سایر موارد “خود را در اورلاندو روی زمین پیدا کرده بود.” مقتول آن اقلام را پس گرفت ، اما هیچ کیف پول یا انگشتر نقره ای که به گفته وی داخل کیف پول نبود ، مقصر اقدام به سکوت اندکی در فیس بوک کرد و رابینسون و اشاره ای به فرزندانش را با تصاویر پیدا کرد. نمایندگان می گویند یکی از این تصاویر فرزندان رابینسون ، راننده آمازون ، Jaquan Jones است. طبق این گزارش ، وقتی نمایندگان از طریق تلفن با جونز صحبت کردند ، وی اعتراف کرد ، “او کیف پول را به مادرش داد” (و ادامه داد) ” او در حین کار همه چیز را پیدا می کرد ، همان کاری است که او باید انجام دهد. “نمایندگان می گویند اگرچه قربانی پس از سرقت کارت اعتباری و بانکی خود را لغو کرده بود ، آنها متوجه شدند که شش بار” برای انتقال (از کارتها) به حساب برنامه نقدی متعلق به شانل رابینسون. “هنگام مواجه شدن ، رابینسون کیف پول را پس داد ، اما انگشتر پیدا نشد. مادر و پسر هر دو با تعدادی از اتهامات روبرو هستند. WESH 2 News در مورد سرقت ادعایی با آمازون تماس گرفته است ، اما تا کنون ما چیزی در مورد این موضوع نشنیده ایم.

شهرستان ولوسیا ، فلوریدا –

حکم جلب دستگیری یک راننده تحویل آمازون و مادرش پس از آنکه محققان استان ولوسیا گفتند که راننده کیف پولی را که یک زن بیرون از خانه خود انداخت ، سرقت کرد.

کلر متز از WESH 2 گزارش داد که راننده گفته می شود کیف پول را به مادرش داده است که به گفته محققان ، سعی کرده از کارت های اعتباری این زن استفاده کند.

بازرسان در حال تلاش برای دستگیری پس از صدور حکم در صبح جمعه هستند.

WESH 2 News ویدئویی از راننده آمازون به نام Jaquan Jones ، 30 ساله ، از Orlando بدست آورد. آنها گفتند که جونز مسیری را دارد که او را به دباری می برد ، جایی که نمایندگان می گویند این سرقت روز دوشنبه رخ داده است. مقتول قبل از تحویل بسته در خیابان ، به نمایندگان گفت ، راننده بسته ای را به او تحویل داده بود و در حالی که سعی داشت تعدادی از وسایل را در دست بگیرد ، کیف پول مایکل کورس خود را در مسیر عبور داد اما ساعت ها متوجه این موضوع نشد.

این زمانی بود که او به فیلم نظارت نگاه کرد و دید که راننده پس از رفتن به داخل خانه ، به سمت مسافر وسیله نقلیه خود خم شد ، کیف پول را برداشت و رفت.

بر اساس این گزارش ، بعداً همان شب ، شانل رابینسون از طریق فیس بوک با قربانی تماس گرفت ، وی ادعا کرد که به قربانی گفته است: “او گواهینامه رانندگی و” سایر موارد “خود را در اورلاندو روی زمین پیدا کرده بود.” مقتول آن اقلام را پس گرفت ، اما هیچ کیف پول یا انگشتر نقره ای که به گفته او داخل کیف پول نبود.

مقتول اندکی سکوت در فیس بوک انجام داد و رابینسون و اشاره ای به فرزندان خود را با تصاویر یافت. نمایندگان می گویند یکی از آن تصاویر فرزندان رابینسون ، راننده آمازون ، Jaquan Jones است.

طبق این گزارش ، وقتی نمایندگان از طریق تلفن با جونز صحبت کردند ، وی اعتراف کرد ، “او کیف پول را به مادرش داد” (و ادامه داد) “او تمام کارها را در حین کار پیدا می کرد ، این همان کاری است که قرار است انجام دهد. “

نمایندگان می گویند اگرچه قربانی پس از سرقت کارت های اعتباری و بانکی خود را لغو کرده بود ، اما آنها فهمیدند که شش بار “برای انتقال (از کارت ها) به حساب برنامه نقدی متعلق به شانل رابینسون” تلاش شده است.

هنگام روبرو شدن ، رابینسون کیف پول را پس داد ، اما انگشتر پیدا نشد. مادر و پسر هر دو با تعدادی اتهام روبرو هستند.

WESH 2 News در مورد سرقت ادعا شده با آمازون تماس گرفته است ، اما تا کنون ما چیزی در این باره نشنیده ایم.منبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *