0

مجموعه بازی ها با هزاران سیستم قدیمی دو رکورد را از بین می برد

بازدید 12


لیندا گیلوری 51 ساله ، مهندس برق از ریچاردسون ، تگزاس (ایالات متحده آمریکا) ، مالک یک مجموعه عظیم کنسول بازی های ویدیویی است که برای او دو عنوان سابقه کسب کرده است.

  • بزرگترین مجموعه سیستم های بازی LCD – 1،599
  • بزرگترین مجموعه از سیستم های بازی قابل پخش– 2،430

مجموعه Linda شامل چندین مارک و دهه است. اولین سیستم او ، یک بازی بسکتبال Red Conic ، در سن هشت سالگی جمع آوری شد.

چند مورد از بازی های مورد علاقه لیندا در مجموعه او شامل Coleco Pacman ، Tandy Cosmic 200 Fire Away ، Actronics Grandprix Turbo ، Epoch Galaxy II ، Soopa Doopa توسط Toytronic است.

متأسفانه ، او چند سال بعد این مسئله را همراه با برخی دیگر از کنسول ها در آتش سوزی در یک خانه خانوادگی از دست داد.

سال ها بعد ، در سال 2003 ، علاقه لیندا به مجموعه بازی ها پس از گپ زدن با برادرش که برای تعطیلات به دیدار او می رفت ، به طور غیر منتظره ای دوباره جلب شد.

“ما یک شب دیر وقت بیدار بودیم و در مورد اینکه چه کسی بهترین بازیکن برای بازی های مختلفی بود که در کودکی داشتیم ، صحبت کردیم. سپس او پرسید ، “چه اتفاقی افتاده است روی میز Pacman شما؟” مورد بعدی که می دانید من در eBay به دنبال Coleco Tabletop Pacman بودم. “

“من می خواستم ببینم که آیا هنوز هم می توانم نمره بالای خود را شکست دهم. همانطور که جستجو می کردم ، ده ها بازی را دیدم که همیشه از بچگی می خواستم و هرگز نداشته ام. فکر کردم از خرید دو یا سه تا راضی هستم. بعد احمقانه به نظر می رسید که نداشتن کل سریال. ”

سرانجام ، این روش تفکر او را ملزم به تهیه کابینت های کنجکاوی برای ذخیره سازی بازی های جدید خود کرد. او که متوجه شد فضای بعضی از قفسه ها هنوز فضای بیشتری دارد ، تصمیم گرفت آنقدر خرید کند که تمام قفسه های نمایشگر را پر کند.

یکی پس از دیگری بهانه ها لیندا را به خرید کابینت دوم کنجکاوی سوق داد که بلافاصله آن را با بازی های بیشتری پر کرد و قبل از اینکه این موضوع را بداند ، مجموعه او متولد شد.

“سالها طول کشید تا اینکه من خودم را یک جمع کننده می دانم ، فکر کردم چند سیستم را انتخاب کردم که خاطرات را زنده می کند.

“در ابتدا من فقط بازی های خراب را خریداری کردم تا ببینم آیا می توانم آنها را برطرف کنم. جدا کردن آنها و کار روی آنها فقط یک سرگرمی جالب بود. ”

اکنون ، پس از 20 سال ، او دارای دو مجموعه رکوردشکن فوق العاده است که می تواند به رخ کشیدن – اما هنوز مشتاق یافتن سیستم های بازی بیشتر است.

لیندا به دنبال سیستم های بی نظیری برای افزودن به مجموعه خود به دنیا سفر کرده است. او حتی در جستجوی فروشندگان بازی پرنعمت چندین سفر به یاد ماندنی به ژاپن داشت.

“توانایی خرید در ژاپن بسیار زیاد بود. نمی توانم تعداد شهرهایی را که بازدید کرده ام حساب کنم. اگر شایعه ای درباره فروشگاه های بازی برای فروش سیستم های بازی پرنعمت وجود داشت ، پیدا کردن آن را به عنوان تجارت خودم معرفی کردم. من در جستجوی خودم نترس بودم. افکار گم شدن و جستجو در کوچه پس کوچه های آکیهبارا در ژاپن هنوز لبخند را به لب می آورد. ”

لیندا بزرگترین حامی خود در گسترش مجموعه خود را به شوهر فقیدش اعتراف می کند. او اولین کسی بود که وضعیت جدید خود را به عنوان یک رکوردشکن با او تقسیم کرد ، کمی قبل از مرگ وی در ماه مه. اومنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  28  =  37