0

متقلب برنامه دوست یابی بی رحمانه هزاران قربانی را به هم پیوند داد

بازدید 7


امروز مشترک شوید تا با به روزرسانی های ایمیل رایگان ما ، آخرین عناوین را مستقیماً به صندوق ورودی خود دریافت کنید “،” buttonText “:” “،” contentId “: 609927 ،” newsletterImage “:” https://i2-prod.derbytelegraph.co.uk/ incoming / Article5422263.ece / ALTERNATES / s615d / 0_MLL_TEM_170521BeaufortRoad1.jpg “،” endpointUrl “:” https://response.pure360.com/interface/list.php “،” profile “:” Derbyshire_Live “،” isPure360News ” ، ”pure360MailingListId”: ”Derbyshire Live – Daily Newsletter”، ”isDoubleOptIn”: false، ”newsletterSiteName”: ”DerbyshireLive”} ”data-mod =” skinnySignup ”>

ایمیل نامعتبرمشکلی رخ داده است. لطفا بعدا دوباره امتحان کنید.

هنگام اشتراك ما از اطلاعاتی كه برای ارسال این خبرنامه ها به شما ارائه می دهیم استفاده خواهیم كرد. اطلاعات شما مطابق با ما استفاده خواهد شداعلامیه حریم خصوصی

زن جوانی از مردانی که در برنامه های دوست یابی ملاقات می کرد و برای خیانت به دوستانش خیانت می کرد استفاده کرد قربانیان با هزار پوند جدا می شوند برای بلیط های اد شیرن ، آیفون ها و دستگاه های نینتندو سوییچ موجود نیست.

هیلی مک کی ، 29 ساله ، همدستان ناخواسته خود را به فروش موارد خیالی برای خود در eBay دعوت کرد ، از جرم خود فاصله می گیرد.

بیش از چهار سال ، مک کی حریت به طور سیستماتیک 10 نفر را کلاهبرداری کرد ، به اعتماد آنها خیانت کرد ، دروغ گفت ، متقلبانه برای وام درخواست کرد و 22000 پوند درآمد کسب کرد. وی اکنون به مدت سه سال زندانی شده است.

او برخی از قربانیان خود را به عنوان “گاو نقدی” و بی رحمانه از آسیب پذیری آنها استفاده کردند، آنها را برای حمایت از سبک زندگی خود متصل می کند ، گزارش Staffordshire Live.

یکی از قربانیان ویران شده وی از فیبروز کیستیک رنج می برد و بسیار تحت فشار قرار گرفت و به مدت دو هفته در بیمارستان بستری شد.

مک کی ، از خیابان الیزابت ، رولستون روی کبوتر ، در خیابان ظاهر شد دادگاه تاج استافورد در روز جمعه ، 24 ژوئن ، پس از پذیرفتن 32 فقره کلاهبرداری علیه 10 نفر از ژوئیه 2017 تا ژانویه 2021 ، به مجازات محکوم شود.

دادگاه شنید که وی به دنبال دریافت 58001 پوند بود اما در واقع 22161 پوند دریافت کرد.

“فکر کردم او به من اهمیت می دهد”

دادگاه شنید كه وی با یكی از قربانیان خود كه فیبروز سیستیك داشت ، دوست شد و گفت كه او برای دیدن خواننده اد شیران بلیط می فروشد و آنها حتی با خانواده های همدیگر ملاقات می كنند.

مک کی به مرد بی اعتنایی مجبور شد 200 پوند از طریق انتقال بانکی منتقل کند اما بلیط دیدن خواننده The A Team هرگز عملی نشد.

وی سپس به مقتول گفت كه او در یك كشور دیگر گیر كرده است و نمی تواند به انگلستان برگردد ، بنابراین او 2000 پوند دیگر نیز به او منتقل كرد تا او به دلیل اینكه بلیط ها را از دست داده بود به خانه برود زیرا آنها برای دوست دخترش هدیه بودند.

پول با این تفاهم تحویل داده شد که وی آن را از خاله مک کی پس خواهد گرفت. اما پس از ساعت ها انتظار در خانه او ، پول نقد را دریافت نکرد. مک کی همچنین از او پولی دریافت کرد که برای اقامت در مجموعه اجرایی پارک موضوعی Alton Towers استفاده می کرد که 800 پوند هزینه داشت. او همچنین 50 پوند دیگر از او متصل کرد و گفت که برای دسترسی به برنده های 3000 پوندی خود از شرط بندی پدی پاور به 50 پوند نیاز دارد.

دادگاه رسیدگی کرد ، قربانی از پولی که پس انداز می کرد برای رهن به مک کی استفاده کرد و گفت که چگونه این مسئله او را با اضطراب و احساس احمق بودن به دلیل فریب خوردن مواجه کرده است. او همچنین به دلیل استرسی که جرم باعث شد ، در بیمارستان 14 روز در بیمارستان بستری شود.

بیانیه تأثیر قربانی که از طرف او خوانده شد گفت: “من فکر کردم او به من اهمیت می دهد که با اعتماد به نفس افزایش می یابد اما بعداً فهمید که از من خشک شده است.”

Dating app con artist

یکی دیگر از قربانیان مک کی در یک سایت دوست یابی ملاقات کرده بود. او از او خواست با استفاده از حساب خود در وب سایت حراج eBay برای او تلفن بفروشد. تلفن با پول منتقل شده به وی 890 پوند فروخته شد ، اما تلفن هرگز برای خریدار ارسال نشد.

در فرصتی دیگر او با مردی از طریق یک برنامه دوست یابی در سال 2017 ملاقات کرد و ادعا کرد که به دلیل اضطراب مال خود را ترک نمی کند و از او خواست که یک وعده غذای مک دونالد را برای او بیاورد و آن را در آستانه خانه بگذارد.

وی همچنین همان مرد را فریب داد و آیفون را به صورت 890 پوند به علاوه حق فروشنده 30.46 پوند برای او به صورت آنلاین فروخت و به او گفت قبل از ارسال این آیتم به پول نیاز دارد. با این حال ، وقتی آیفون هرگز عملی نشد ، قربانی مجبور شد پول را به خریدار پس دهد.

آنها به هم خوردند اما بعداً او موافقت كرد كه دو سوییچ نینتندو را برای او با قیمت 240 پوند بفروشد. باز هم ، آنها هرگز برای خریداران تحقق نیافتند.

مقتول از طریق بیانیه اثرگذاری که از طرف وی خوانده شد به دادگاه گفت: “او از مهربانی من استفاده کرد. من از پرداخت های خودم عقب افتادم و فوق العاده مضطرب پول هستم. من با سلامت روان خود رنج برده بودم. “

مرد دیگری از طریق Paypal آیفون را با قیمت 520 پوند از او خریداری کرد اما هرگز به آنجا نرسید. وی به او گفت که به مدت هفت روز نمی تواند به پول دسترسی داشته باشد. او دوباره سعی کرد پول را منتقل کند و در نهایت دو بار پرداخت کرد.

او همچنین چندین وام و کارت اعتباری به نام دیگران از جمله یکی از دوستانش که از طریق فیس بوک با او تماس گرفته بود و می پرسد آیا کوپن رستوران می خواهد ، برداشت.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

6  +  3  =