0

“ما 700 بسته را در یک روز فروختیم”: خریداران در حال رقابت برای دستیابی به سینه های خوشمزه هستند – با …

بازدید 5


“ما 700 بسته را در یک روز فروختیم”: خریداران در حال تلاش برای دستیابی به طعم های خوشمزه هستند – برخی از آنها سعی می کنند اسنک ها را در eBay با هفت برابر قیمت بفروشند

  • خریداران استرالیایی در حال سوار شدن به سوپرمارکت برای خرید عمده طعم های خوشمزه هستند
  • برخی در حال فروش جعبه های چیپس در eBay با هفت برابر قیمت خرده فروشی هستند
  • برند به طرفداران اطمینان داده است که بیش از اندازه کافی Toby Tasty برای گردش وجود دارد
  • میان وعده های محبوب یکی از خاطره انگیزترین نمادهای میان وعده دهه 70 بود
  • اما میان وعده ها در سال 2015 به دلیل کمبود تقاضا دوباره توسط Smith’s متوقف شد

توسط سیندی تران برای دیلی میل استرالیا

منتشر شده: | به روز شده:

خریداران برای خرید عمده Toby Toobs به سوپرمارکت ها می روند ، حتی برخی از آنها جعبه های چیپس نمادین را به فروش می رسانند. eBay هفت برابر قیمت خرده فروشی

اسمیتس پس از سالها درخواست هواداران برای احیای میان وعده مورد علاقه دوران کودکی ، چیپس های معروف لوله ای با طعم گوجه فرنگی را به شما بازگردانده است.

از زمان عرضه هفته گذشته در فروشگاهها پس از یک وقفه 6 ساله ، میان وعده یکپارچهسازی با سیستمعامل ، که هر کیسه آن 4.29 دلار قیمت دارد ، سریعتر از کاغذ توالت از قفسه ها خارج شده و یک سوپر مارکت 700 بسته را در یک روز به فروش می رساند.

خریداران برای خرید عمده Toby Toobs به سوپرمارکت ها می روند ، حتی برخی از آنها جعبه های تراشه های نمادین را در eBay به قیمت هفت برابر قیمت خرده فروشی می فروشند.

از زمان عرضه هفته گذشته در فروشگاه ها پس از یک وقفه 6 ساله ، میان وعده یکپارچهسازی با سیستمعامل ، هر کیسه 4.29 دلار قیمت دارد ، سریعتر از کاغذ توالت از قفسه ها خارج شده است ، و یک سوپرمارکت 700 بسته در یک روز به فروش رسانده است (تصویر مشتری که طعم های خوشمزه می خرید برای خانواده اش)

با انبار کردن مشتریان از طعم های خوشمزه ، بسیاری که به دنبال کسب سود هستند در حال تلاش برای فروش مجدد یک جعبه هشت کیسه ای به قیمت 110 دلار بدون احتساب هزینه پست هستند.

همانطور که مشتریان Toby Toobs را ذخیره می کنند ، بسیاری که به دنبال سود هستند در حال تلاش برای فروش مجدد یک جعبه هشت کیسه ای به قیمت 110 دلار بدون احتساب هزینه پست هستند.

بیش از 55 فهرست برای Toby Toobs در eBay وجود دارد ، از جمله جعبه هایی که با پیشنهاد اولیه 100 دلار لیست شده اند ، در حالی که قیمت بسته های جداگانه از 19.95 دلار تا 30 دلار متغیر است.

برخی از خریداران ناامید نشان دادند که در تلاش برای دستیابی به چیپس های مورد تقاضا هستند ، و یکی از آنها گفت: “بنابراین به همین دلیل است که من هرگز نمی توانم تواب پیدا کنم.

“مردم در حال خرید جعبه های کامل هستند تا هیچ کس دیگری نتواند تووب داشته باشد … اگر بخواهید بسیار خودخواه هستید

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  62  =  66