0

مایک کوپلند: راننده 30 سال بدون تصادف ارائه می دهد. مرکز آمازون – اخبار آمازون

بازدید 12


آمازون با کمک گریگ ابوت ، فرماندار تگزاس ، برنامه های خود را برای واکو در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه اکتبر در مرکز همایش های واکو اعلام کرد. این شرکت گفته است که تا 1000 نفر در هر ساعت حداقل 15 دلار کار خواهد کرد ، به علاوه مزایا. در همین حال ، ری پریمن ، اقتصاددان ایالتی ، با استفاده از یک ضرب پیش بینی کرد که این تسهیلات منجر به 3،300 شغل محلی خواهد شد.

مقامات این شرکت گفتند که امکانات سنگین رباتیک بین خیابان باگبی و لوپ 340 به طور عمده از وسایل کوچکتر مانند اسباب بازی ، کتاب ، وسایل الکترونیکی و کالاهای خانگی استفاده می کند.

کریس کالینز ، استخدام کننده صنعت در اتاق بازرگانی بزرگ واکو ، گفت که آمازون اکنون به دنبال پر کردن موقعیت های نظارتی در واکو است.

سخنگوی آمازون ، دانیل مارتین در پاسخ به نامه های الکترونیکی به سوالات Tribune-Herald گفته است: این بار واقعاً نمی توانم در مورد هیچ یک از س belowالات زیر اظهار نظر کنم. “

او قول داد که در صورت شروع رسمی استخدام ، به ما اطلاع دهد.

در همین حال ، کالینز طی جلسه اخیر با رهبران تجارت برای بحث در مورد شاخص اقتصادی Greater Waco گفت که توسعه دهندگان معمولاً پروژه های دیگری را در اطراف مراکز آمازون قرار می دهند. او همین انتظار را در واکو دارد.

دان اینگهام ، معاون رئیس جمهور در اولین بانک ملی مرکز تگزاس ، میزبان این سخنرانی ، گفت: “این تفکر این است … اگر آمازون فکر کند این جامعه قوی است و کارمندان خوبی دارد ، دیگران به همان نتیجه می رسند.”منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

58  +    =  64