0

مایکل چرنوس در سریال آمازون ‘Dead Ringers’ – اخبار آمازون به راشل ویس می پیوندد

بازدید 5


مایکل چرنوس به عنوان یک سرب مخالف تنظیم شده است راشل وایز که در آمازوناست رینگرز مرده مجموعه ، تصور دوباره با مبادله جنسیتی فیلم کلاسیک دهه 1980 دیوید کروننبرگ. این پروژه که سال گذشته یک سفارش مستقیم به سریال دریافت کرد ، از ویس ، آلیس برچ ، نویسنده اصلی تحسین شده هولو استقبال می کند مردم عادی مجموعه ها ، تلویزیون آناپورنا و مورگان کریک انترتینمنت ، کمپانی اصلی فیلم اصلی.

Ringers مرده برداشتی مدرن از داستان مهیج کروننبرگ با بازی جرمی آیرونز است ، وایز در آن نقش اصلی دوگانه الیوت و بورلی مانتل را بازی می کند ، دوقلوهایی که همه چیز را با هم تقسیم می کنند: مواد مخدر ، عاشقان و تمایل غیرقابل توافق برای انجام هر کاری که لازم باشد ، از جمله عبور از مرزهای اخلاق پزشکی در تلاش برای به چالش کشیدن اقدامات قدیمی و مراقبت های بهداشتی زنان را به منصه ظهور می رساند.

چرنوس نقش منظم سریال تام ، دانشمندی درخشان را بازی می کند که با الیوت (ویس) در یک پروژه جدید پیشگامانه اما خطرناک کار می کند.

رینگرز مرده توسط استودیوی آمازون و تلویزیون آناپورنا تولید مشترک شده است. وایز ، استیسی اونیل و آلیس برچ تهیه کنندگی را به همراه مگان الیسون ، سو نایل و علی کروگ برای تلویزیون آناپورنا و جیمز جی رابینسون ، دیوید رابینسون و باربارا وال برای مورگان کریک تهیه کردند.

در حال حاضر می توان چرنوس را در بازی در کمدی ترسناک جاش روبن دید ، گرگهای درون ، و همچنین اولین فیلم بلند دیوید گوتنیک مادرناکه هر دو در جشنواره فیلم Tribeca 2021 به نمایش درآمدند. او اخیراً در فیلم نتفلیکس دیده شد مربی کودکستان، روبروی مگی جیلنهال.

در تلویزیون ، چرنوس در سریال درام پلیس CBS در کنار ادی فالکو بازی کرد تامی او همچنین به خاطر بازی در نقش Cal Chapman در شهرت دارد نارنجی سیاه جدید است و ادوارد تاونر در میهن پرست ، در میان بسیاری از اعتبارات دیگر. Chernus توسط UTA ، Authentic Talent و Felker Toczek جایگزین می شود.

برای مقاله کامل
لطفا به خواندن اینجا ادامه دهید: مایکل چرنوس در “Dead Ringers” به راشل ویس پیوست آمازون سلسله

تفسیر:
اطلاعات و پیوندهای واقعاً مفید را می توانید در پست کامل بخوانید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

2  +  3  =