0

ماسک های ارزشمند 8 دلاری ورا بردلی همچنان فروخته می شوند – اما سرانجام در آمازون در انبار موجود می شوند – آمازون نیوز

بازدید 5


ممکن است از خریدهایی که از طریق پیوندهای این صفحه انجام می شود ، کمیسیون دریافت کنیم. قیمت و در دسترس بودن تغییر می کند.

این ماسک های دوست داشتنی برای هر مناسبت عالی هستند.  (عکس: آمازون)

این ماسک های دوست داشتنی برای هر مناسبت عالی هستند. (عکس: آمازون)

اگر به دنبال چاشنی مجموعه ماسک صورت خود هستید ، ما چند خبر شگفت انگیز داریم: ماسک های ورا بردلی سرانجام در آمازون موجود است.

با توجه به اینکه زمان بندی کامل است مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند همه بدون در نظر گرفتن وضعیت واکسیناسیون در داخل خانه از ماسک استفاده کنند.

ماسک های طرح گل فوق العاده محبوب مارک چند ماه پیش راه اندازی شد-و در لحظه ای که برای خرید در دسترس بودند فروخته شد. پس از چندین دور فروش مداوم ، سرانجام ماسک های شگفت انگیز در چند مورد از پرطرفدارترین چاپها به آمازون رسیدند و می توانید فقط با 8 دلار یکی را برای خود تهیه کنید.

این چاپ چقدر ناز است؟  (عکس: آمازون)

این چاپ چقدر ناز است (عکس: آمازون)

در حالی که مجموعه سه تایی ماسک ها به لطف خریداران بیش از حد موجود نیست ، ما سه چاپ جداگانه شیرین داریم که هنوز در انبار موجود است: چاپ مرجانی ابر غریب ، طراحی نقاط سرد و سبک مدالیون نقاشی شده که برای پاییز عالی خواهد بود

هر دو ماسک کاملاً از پنبه ساخته شده اند و دارای دو لایه محافظ هستند. آنها قابل استفاده مجدد ، قابل شستشو در ماشین و دارای حلقه های نرم الاستیک گوش هستند.

“راحت ، نرم و مناسب است” یک خریدار به اشتراک گذاشت “من خیلی از این ماسک ها تعریف می کنم !!”

اگر به دنبال چاپ بیشتر هستید ، چندین رنگ و چاپ اضافی در آن موجود است ورا بردلی به همان قیمت ماسک های پلیسه دار همچنین دارای بندهای کشسان قابل تنظیم و همچنین ماسک هایی به اندازه کودک.

هنگامی که هنوز در انبار موجود است ، یکی از ماسک های زیبا را بردارید!

نظرات ذکر شده در بالا منعکس کننده جدیدترین نسخه ها در زمان انتشار است.

بیشتر از Yahoo Life بخوانید:

ما را دنبال در اینستاگرام، فیس بوک، توییتر و Pinterest برای الهام گیری بی وقفه ، هر روز تازه به خوراک شما تحویل داده می شود

آیا می خواهید اخبار فرهنگ پاپ روزانه به صندوق ورودی شما تحویل داده شود؟ اینجا ثبت نام کنید برای خبرنامه Yahoo Entertainment & Life.

تفسیر:
نکات و آدرس های اینترنتی مفیدی را می توانید در مقاله کامل بخوانید.

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  3  =  7