0

مارک ممنوعه Aukey هنوز در گوش های آمازون گوش های گوش خود را می فروشد – اخبار آمازون

بازدید 10


وقتی آمازون شروع به کار کرد سرکوب شرکتهای الکترونیکی موبایل با برنامه های بررسی سایه ، اوکی و مپو اولین کسی بودند که مورد هجوم قرار گرفتند – و با این حال اوکی هنوز در حال فروش است حداقل سه مجموعه هدفون بی سیم است در خرده فروش غول پیکر آنلاین ، The Verge پیدا کرده است.

دو هفته پیش ، من به روابط عمومی آمازون اشاره کردم که Aukey و Mpow ظاهراً راهی برای جلوگیری از ممنوعیت های خود پیدا کرده اند. Mpow یک هدفون بی سیم بلوتوث “xMpow MFly” داشت و Aukey چندین مجموعه مختلف را با نام تجاری ”Key Series” خود می فروخت.

من از همان زمان صفحات محصولات آنها را مشاهده می کردم و امروز متوجه این موضوع شدم xMpow MFly ناپدید شده است. اما سری Key با سه محصول زنده و سلامت است. به نظر می رسد که Aukey برای تبلیغ آنها در جستجوی آمازون نیز هزینه اضافی پرداخت می کند ، همانطور که از سلب مسئولیت “حمایت شده” آنها می بینید:

اوکی با وجود اینکه دو ماه پیش از سیستم عامل پرتاب شده بود ، برای تبلیغ دو مجموعه هدفون بی سیم خود در آمازون هزینه می کند.
عکس صفحه توسط شان هالیستر / The Verge

تردیدی نیست که اینها محصولات اوکی هستند. می توانید مارک Aukey را که در بالای قاب شارژ آن برای گوشواره های EP-N7 در بالا چاپ شده است مشاهده کنید. اوکی این برند را معرفی کرد با یک بیانیه مطبوعاتی رسمی در ماه مه 2019 ، و حداقل دو محصول سری Key ، از جمله این محافظ های بی سیم T-10 ، فیلم های YouTube در کانال Aukey داشته باشید.

به طور مبهم ممکن است که Key Key از کار افتاده باشد ، یا این لیست های آمازون توسط یک فروشنده اداره می شود. وب سایت سری Key هیچ اشاره رسمی به Aukey ندارد ، اما در آن یک مورد از Primtech Limited مستقر در انگلستان ذکر شده است.

اما همچنین به نظر می رسد که Key Series محصولات اضافی در آمازون داشت که ناپدید شدند. مشابه سایر شرکت های الکترونیکی که از آمازون راه اندازی شده اند ، چندین جای خالی وجود دارد در صفحه فروشنده آمازون با نام تجاری.

مرتبط: من هنوز درج عکس های درج شده شما از بسته های آمازون را جمع آوری می کنم ، خواه مشکوک باشد یا نه. آنها در داستان آینده به من کمک خواهند کرد. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، می توانید تصاویر آنها را برای من به آدرس sean@theverge.com بفرستید؟

امروز روز نخست آمازون است.

درخواست فروتنانه:

اگر در خریدهای جدید خود کارت درج دارید (نیازی نیست که به نظر مشکوک برسند) ، لطفاً عکس های آنها را برای من در آدرس sean@theverge.com ارسال کنید. pic.twitter.com/7337ookNPp

– شان هالیستر (@ StarFire2258) 22 ژوئن 2021

برای مقاله کامل
لطفا به خواندن اینجا ادامه دهید: مارک ممنوعه Aukey هنوز هم گوشواره های خود را می فروشد آمازون

تفسیر:
اخبار و پیوندهای کاملاً مفید را می توان در پست کامل مشاهده کرد.

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  84  =  87