0

لگد زدن به اعتیاد آمازون یا کنار گذاشتن آن در جاده – اخبار آمازون

بازدید 8


او به یک کتابفروشی محلی رفت و هرگز به عقب نگاه نکرد

برای رنه گراهام خوب است که سرانجام اعتیاد به آمازون را ترک کرد (“یک مشتری فداکار موشک دور از آمازون ،” ایده ها ، 25 ژوئیه). من یک خواننده مشتاق هستم که به طور مرتب چندین کتاب را می بلعد. چند سال پیش ، من به اندازه کافی از جف بزوس و حرص و طمعش سیر کرده بودم و تمام خرید کتابم را به یک کتابفروشی کوچک محلی تبدیل کردم. حس فوق العاده ای بود. وقتی من به آنجا می روم ، آنها اکنون من را می شناسند و دوست شده اند که با آنها درباره آخرین کتاب خواندنم بحث می کنم.

من بسیاری از کتابهای مبهم را خریداری می کنم. تا به امروز ، آنها توانسته اند هر عنوانی را که درخواست می کنم به من ارائه دهند. ممکن است هزینه آن کمی بیشتر باشد و به جای یک یا دو روز یک هفته طول بکشد. اما این واقعیت که می دانم به ایجاد اشتغال در مردم محلی و حفظ مشاغل محلی کمک می کنم ، همه چیز را آسان و با ارزش می کند.

اگر بزوس از ثروت خود بیشتر برای اهداف خوب و بشردوستانه استفاده می کرد و حقوق کارکنان خود را عادلانه پرداخت می کرد ، شاید من همچنان از تجارت او حمایت می کردم. در عوض ، او تمام تلاش خود را کرده است تا از پرداخت سهم عادلانه خود – یا حتی هر سهم – از مالیات خودداری کند. او از ثروت عظیم خود برای پرتاب موشک به فضا بدون هیچ دلیل مشخص استفاده کرده است.

ریک کاتلر

وست بارنستابل

زیرساخت ما این غول های شرکتی را تقویت می کند

رنی گراهام در مورد سود بسیاری از میلیاردرها نکته ای که اغلب قابل تقدیر نیست اما مهم است ، وقتی می نویسد: “خیابان ها با وانت های تحویل آمازون مسدود شده اند.” آیا میلیاردرها برای خدمات متعدد دولتی که دریافت می کنند مالیات عادلانه می پردازند؟ چقدر امپراتوری جف بزوس به جاده ها ، حمل و نقل هوایی ، بنادر دریایی ، اینترنت و انگیزه های دولتی برای تعیین امکانات در جوامع مختلف مانند Fall River بستگی دارد (“کارگران انبار آمازون می گویند ادعاهای خسارت بی پاسخ ماند” صفحه A1 ، 25 ژوئیه)؟

اخیراً با فکر کردن به این موضوع ، من ده ها خدمات دولتی را فهرست کردم که افراد ثروتمند و شرکت ها از آنها بهره مند می شوند در حالی که اغلب مالیات کمتری نسبت به بقیه ما پرداخت می کنند. این لیست طولانی است.

جان ای هیل

کوئینسی

ما می توانیم تغییرات را تحت فشار قرار دهیم ، اما نمی توانیم این چیز را دوباره در جعبه قرار دهیم

در مورد یک سفر گناهی صبح یکشنبه صحبت کنید. متوجه شدم که تقریباً با هر نکته ای که رنه گراهام در ستون خود در مورد همه جا و بدی های آمازون بیان کرده است موافقم. و با این حال ، و هنوز ، من نمی توانم به آن شعار تبلیغاتی قدیمی فکر نکنم: لگو من تخم مرغ من!

مطمئناً آمازون برای بسیاری از مردم ، از جمله من ، از طریق بیماری همه گیر و همچنین برای مصرف کنندگان محدود به خانه در اثر بیماری یا آسیب ، حتی در مواقع عادی عادی ، نجات دهنده مهمی بوده است.

شاید بتوانیم این مشکل را برطرف کنیم: مطمئناً جف بزوس باید به آن توجه کند گزارش سوء استفاده از نیروی کار خود را ؛ سفارشات باید برای کاهش رد پای کامیون های آمازون در محله های ما ترکیب شوند. انتقال خودروهای برقی باید تسریع شود سرانجام ، کنگره باید به نابرابری وحشیانه میلیاردرهایی بپردازد که مالیات بر درآمد کمی پرداخت می کنند ، در حالی که دستیاران اداری آنها بیش از 20 درصد از درآمد خود را هر سال جبران می کنند. شاید حتی تجزیه آمازون پاسخ برخی از مشکلاتی است که ایجاد کرده است.

اما در مورد قطع روابط با این شرکت ، من فکر می کنم اکنون که Paree را دیده ایم ، نمی توانیم ما را در مزرعه نگه داریم.

مارگارت هالیستر

بروکلاین

تفسیر:
اطلاعات و پیوندهای واقعاً مفیدی را می توانید در پست کامل بخوانید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

23  +    =  33