0

لباس “دزدیده شده” نیکی بلا که در عکس آشکار شده است

بازدید 8


امروز – در تصویر: نیکی بلا در روز چهارشنبه ، 15 مه 2018 – (عکس از: Nathan Congleton / NBC / NBCU Photo Bank)

نیکی بلا به عنوان یکی از محبوب ترین ستاره های زن شناخته می شود که تاکنون با لژیون طرفداران برنامه نویسی WWE را جلب کرده است. با این وجود یک هوادار وقتی لیست eBay را پیدا کرد که دارای وسایل دزد بلا بود ، بیش از آنچه معامله می کرد ، به دست آورد. نیکی بلا اخیراً این پیام را به همسر جان سینا ارسال کرده است.

سوپرفن کشتی زنان که مارک نام دارد با بلا و مادرش تماس گرفت. پس از خرید لیست ، او چرخ دنده را برای نیکی فرستاد و سپس آن را امضا و آماده نمایش داد. هوادار مورد بحث از طریق توییتر به همراه تصاویر چرخ دنده درمورد کل آزمایش سخت نوشت.

وی گفت: “کسی که من را بشناسد می داند که من یکی از مجموعه داران بزرگ یادگاری کشتی کشتی زنان و تجهیزات حلقه ای یکی از موارد مورد علاقه من در مجموعه ام است. چند ماه پیش با برخی از چرخ دنده های @ thenikkibella در eBay مواجه شدم. این چیزهای زیادی از او و از برخی رویدادهای بسیار مشهور بود. همچنین فروشنده در واقع هیچ چیز دیگری برای فروش نداشت که عجیب باشد. دانستن اینکه نیکول واقعاً یکی از فروش لوازمش نیست ، من به او وkathylaurinaitis رسیدم فقط برای اینکه ببینم آیا آنها آگاهی دارند. من دنده را برای هر مورد خریداری کردم و فهمیدم که این در واقع دنده نیکول است. با این حال ، او این وام را به او داده بود تا سال گذشته برای Axxess به WWE وام دهد تا برای H نمایش داده شود

اصل را اینجا بخوانید:
لباس “دزدیده شده” نیکی بلا که در عکس آشکار شده استمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  79  =  89