0

قرعه کشی آمازون اتومبیل های کارگران واکسینه شده ، 500000 دلار پول نقد ارائه می دهد – اخبار آمازون

بازدید 8


(بلومبرگ) –

Amazon.com Inc.-با احضار Oprah داخلی خود-به کارکنان خط مقدم که می توانند ثابت کنند واکسن Covid-19 را واکسینه کرده اند ، مبلغ 500000 دلار و همچنین اتومبیل و بسته های تعطیلات اهدا می کند.

بزرگترین خرده فروش آنلاین جهان که تا کنون تمایلی به واکسیناسیون برای نیروی کار 1.3 میلیون نفری خود ندارد ، امیدوار است که قرعه کشی شرکتی-به نام Max Your Vax-افراد متقاعد کننده را برای گرفتن ضربه محکم کند. این اعلامیه ، که کپی آن روز جمعه توسط بلومبرگ مشاهده شد ، همان روزی بود که آمازون اعلام کرد که از 9 اکتبر کارگران باید بدون در نظر گرفتن وضعیت واکسیناسیون در تأسیسات لجستیکی خود از ماسک استفاده کنند – بازتابی از شدت گسترش دلتا نوع ویروس کرونا کارگران واکسینه شده از اواخر ماه مه می توانستند در آمازون بدون ماسک کار کنند.

آمازون قبلاً درصورت تلقیح این ویروس به کارگران خط مقدم 80 دلار پیشنهاد داده بود. این شرکت بسیار مایل است که کارگران بتوانند تقاضای زیاد خریداران آنلاین را پیگیری کنند و ده ها امکانات جدید را که به صورت آنلاین کار می کنند کارکنان خود نگه دارند. برخی از آمازونی های خط مقدم و مدیران آنها می گویند که این شرکت نگران است که افراد مشکوک واکسن را در جستجوی مشاغل دیگر به صفوف خود بفرستند.

مسابقه آمازون در مجموع 18 جایزه ارائه می دهد که این شرکت تقریباً 2 میلیون دلار ارزش دارد: دو جایزه نقدی 500000 دلاری ، شش جایزه 100.000 دلاری ، پنج وسیله نقلیه جدید و پنج بسته تعطیلات.

کلی نانتل ، سخنگوی آمازون ، در ایمیلی گفت: “ما معتقدیم که بهترین راه برای محافظت از کارکنان خط مقدم و جوامع ما در برابر Covid-19 واکسیناسیون است.” “و ما مفتخریم که بیش از 1100 رویداد واکسیناسیون در محل را میزبانی کرده ایم تا بتوانیم واکسیناسیون را تا آنجا که ممکن است برای کارکنان و اعضای خانواده آنها آسان تر کنیم.”

این شرکت اولین کسی نیست که برای جلب مشکوکین واکسن جوایزی اهدا می کند. قرعه کشی های نقدی در چندین ایالت ایالات متحده در جریان عرضه اولیه ظاهر شد ، هنگ کنگ شمش طلا و رولکس الماس را ارائه داد و یک شرکت روسی یک ماشین برفی را قرعه کشی کرد.

مسابقه آمازون برای کارگران خط مقدم آن آزاد است. این بیشتر افرادی هستند که در انبارها و سایر امکانات لجستیکی کار می کنند ، اما همچنین کارگران ساعتی در Whole Foods Market و فروشگاه های خواربارفروشی Amazon Fresh و مراکز داده سرویس های وب آمازون هستند.

(به روز رسانی با نظرات سخنگوی آمازون در پاراگراف پنجم.)

داستانهای بیشتری از این قبیل در سایت موجود است bloomberg.com

در حال حاضر مشترک شوید با معتبرترین منبع خبری کسب و کار جلو باشید.

© 2021 بلومبرگ LP

برای مقاله کامل
میتوانید اینجا پیدایش کنید:
آمازون قرعه کشی اتومبیل های واکسینه شده کارگران ، 500000 دلار پول نقد را ارائه می دهد

تفسیر:
نکات و آدرس های واقعاً جالبی را می توانید در پست کامل پیدا کنید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

9  +    =  13