قالب LMS وردپرس رایگان برای Tutor LMS


سلام به همه! ما دوباره با برخی از اخبار شگفت انگیز برای علاقه مندان به آموزش الکترونیکی در بین خوانندگان خود بازگشته ایم. امروز ما مفتخریم Tutor Starter را معرفی کنیم ، یک موضوع شگفت انگیز LMS وردپرس که استفاده از آن کاملا رایگان است! ما Tutor Starter را طراحی کرده ایم تا به Tutor LMS در بستر LMS eLearning شما در مرکز توجه قرار گیرد. با یک سیستم طراحی واحد ، ساختار بسیار قابل تنظیم و 3 طرح فوق العاده از پیش ساخته شده ، شرط می بندیم که شما عاشق ساخت و ساز با این موضوع هستید!

بیایید با تمام ویژگی های شگفت انگیز شما با این قالب رایگان وردپرس آشنا شویم:

 1. سیستم یکپارچه طراحی با مربی LMS
 2. گوتنبرگ و المنتور آماده
 3. 3 چیدمان مدرن از قبل ساخته شده در منزل
 4. 3 صفحه داخلی از پیش ساخته شده
 5. با یک کلیک روی سیستم وارد کردن نسخه ی نمایشی
 6. تغییرات هدر و پاورقی چندگانه
 7. گزینه های پیشرفته تایپوگرافی
 8. تنظیمات صفحه متنی
 9. 100 از 100 در PageSpeed ​​Insight
 10. بسیار بهینه شده برای سئو (آماده طرحواره)
 11. طرح بندی و بایگانی های قابل تنظیم بلاگ

بنابراین بدون آگاهی بیشتر ، بیایید بررسی کنیم چه چیزی Tutor Starter را به عنوان یک موضوع LMS ضروری الزامی می کند!

https://www.youtube.com/watch؟v=LghnwWdGJ74

سیستم طراحی یکپارچه با مربی LMS

آیا تا به حال هنگام طراحی سایت سایت Tutor LMS با مشکلی روبرو شده اید؟ مشکل اصلی از این واقعیت ناشی می شود که همه مضامین قبلی ما شخصیت خاص خود ، سبک خاص خود و تمرکز خود را داشتند. اما این موضوع LMS روی چیز دیگری تمرکز دارد: مدرس LMS خودش

هر کس با انکار این واقعیت که Tutor LMS بهترین طراحی کلاس را دارد ، چه از لحاظ سبک و چه تجربه ی کاربر. ما بیشتر تمرکز خود را روی جنبه طراحی افزونه LMS مورد علاقه شما قرار داده ایم و نشان می دهد! وقتی صحبت از طراحی کاربر پسند ، چشم نواز و کاربردی است ، هنوز هم در بین رقبای خود پیشتاز است. به همین دلیل است که ما همان سیستم طراحی شده و آزمایش شده Tutor LMS را در Tutor Starter ادغام کرده و آن را به بهترین دوتایی موجود تبدیل کرده ایم!

در تمام موضوعات متمرکز eLearning مانند Edumax ، Skillate و Docent ، ما بر سبک کردن تا آنجا که ممکن است تمرکز کردیم در حالی که چندین الگوی پیش فرض Tutor LMS را زیر نظر گرفتیم. این امر آزادی بسیار بیشتری در هنگام طراحی به ما می دهد اما منجر به یک سیستم طراحی پیچیده می شود که کاربران باید خودشان آن را حل کنند. با این حال ، به هیچ وجه به این معنی نیست که مضامین قبلی ما از طراحی بدی برخوردار بوده اند. در واقع ، من شخصاً هنوز معتقدم Skillate بهترین طراحی موضوعی است که من تاکنون دیده ام.

اما برای اینکه چشم انداز یکپارچه و روان باشد ، باید مقداری کار کنید. با استفاده از Tutor Starter ، ما تصمیم گرفته ایم از آن جلوگیری کنیم و به الگوهای پیش فرض Tutor LMS اجازه دهیم تا درخشش داشته باشند. Tutor Starter هیچ یک از الگوهای Tutor LMS را نادیده نمی گیرد. همانطور که از نام آن مشخص است ، تمرکز اصلی ما این بود که مطمئن شویم بلافاصله پس از نصب موضوع برای استفاده آماده شده است.

Elementor و Gutenberg آماده

در آغاز سال 2021 ، آنچه انتظار می رفت را آزاد کردیم ادغام با Elementor Page Builder. این یکپارچه سازی به شما امکان می دهد صفحات تک دوره ای زیبا را با انعطاف پذیری مجاز توسط سازنده محبوب صفحه Elementor بسازید.

قالب LMS وردپرس

پس از استقبال گرم از ادغام ، تصمیم گرفتیم اطمینان حاصل کنیم که Tutor Starter در همان مقدمه دسترسی جهانی کار می کند. Tutor Starter کاملاً قابل تنظیم است و هم با صفحه ساز کلاسیک و هم با سازندگان بلوک مدرن گوتنبرگ بدون دردسر کار می کند. و مثل همیشه ، این شما هستید که تصمیم می گیرید کدام یک را به جلو حرکت دهید.

علاوه بر این ، موضوع ما همچنین دارای 3 طرح از پیش ساخته شده است تا پروژه ارزشمند بعدی شما را با ارزش آغاز کند. تمرکز و اولویت های طراحی منحصر به فرد خود را ارائه می دهد. برخی تاریک تر ، برخی روشن تر ، برخی گسترده با مناطق وسیع برای قرار دادن محتوای متمرکز بر فروش ، در حالی که دیگران کوتاه و کم است. هر یک از آنها همچنین در زمینه های تخصصی آموزش الکترونیکی مانند دانشگاه ها ، بازارها و مدرسان انفرادی تمرکز دارند. بدیهی است که شما می توانید آنها را برای خود ویرایش و شخصی سازی کنید ، اما شرط می بندم که یک شروع خوب داشته باشید بسیار زیبا خواهد بود.

این طرح های از پیش ساخته شده برای بلوک های Elementor ، Gutenberg (Qubely) است ، بنابراین شما می توانید تصمیم بگیرید که کدام یک را انتخاب کنید. چه شما یک متخصص Elementor باشید یا یک فرزند خواننده اولیه با یک کتابخانه بزرگ بلوک گوتنبرگ ، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم!

سایت های شروع کننده موجود در هنگام راه اندازی

قالب LMS وردپرس

همانطور که گفته شد ، ما در آغاز راه اندازی Tutor Starter با 3 سایت مبتدی ، که در بخشهای سودآور بخشهای آموزش الکترونیکی تخصص دارند ، آزاد خواهیم شد. این سایت ها تمام نیازهای آموزش الکترونیکی شما را به صورت آنلاین پوشش می دهند:

نحوه وارد کردن طرح بندی ها

وارد کردن طرح بندی به همان راحتی که با Tutor Starter انجام می شود. برای وارد کردن محتوای آزمایشی ، به صفحه بروید داشبورد وردپرس> استاد راهنما> سایت های شروع کننده، و تمام طرح های ذکر شده را در اینجا خواهید یافت.

لطفاً توجه داشته باشید که برای وارد کردن محتوای آزمایشی باید Tutormate را نصب کنید.

نگران نباشید ، ابزار صفحه نمایش مورد نظر خود را انتخاب کنید و محتوای نمایشی وب سایت شما به طور خودکار در آن قالب نصب می شود.

اگر قبلاً از مضامین ما استفاده کرده باشید ، واردات نسخه ی نمایشی برای شما آشنا خواهد بود. این افزونه ها ، صفحات ، ابزارک ها و منوها را وارد و تنظیم می کند.

برای سهولت استفاده و سازگاری جهانی ، ما 2 گزینه محبوب را در اختیار شما قرار داده ایم:

عنصر
گوتنبرگ

از آنجا به بعد ، می توانید به شخصی سازی بروید تا هر آنچه را که لازم دارید سفارشی کنید. از ویرایشگر صفحه مورد علاقه خود برای افزودن محتوای سفارشی مانند تصاویر ، رسانه ها و متن استفاده کنید.

گزینه های سفارشی سازی

چه تم خوبی بدون گزینه های عالی سفارشی سازی وجود دارد؟ ما معتقدیم که تا آنجا که ممکن است گزینه های بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم تا تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب است.

 • تغییرات هدر و سفارشی سازی پاورقی:

ما 5 تنظیمات هدر شامل 2 گزینه شفاف و منوهای داخلی برای تنظیم آسان اضافه کرده ایم. سپس می توان هر سربرگ را به صورت کاملاً سفارشی درآورد تا کاملاً از آن شما شود. پاورقی اضافه شده توسط Tutor Starter آزادی کامل در طراحی ، از کنترل های چیدمان گرفته تا کنترل های یک ظاهر طراحی شده را فراهم می کند. این امکان را برای تجربه کاملاً سفارشی برای توسعه دهندگان و طراحان فراهم می کند.

با کنترل کامل بر تایپوگرافی موضوع ، می توانید هر برداشتی را که می خواهید نمایش دهید. هر نوع فیلد متنی ، از عناوین ، تا قسمت های متن ، متناسب با نیازهای شما قابل تغییر است.

 • تنظیمات صفحه متنی:

هر صفحه دارای تنظیمات متنی در صفحه ویرایش باطن آن صفحه است. بسته به صفحه ، به گزینه هایی برای تغییر موقعیت نوار کناری ، غیرفعال کردن هدر ، پاورقی و غیره دسترسی خواهید داشت.

 • پیوندهای سریع برای سفارشی سازی:

Tutor Starter همچنین با رفتن به WP Admin> Tutor Starter> General مجموعه ای از لینک های سریع را در داشبورد Backend وردپرس ارائه می دهد. این پیوندها شما را به پنل های سفارشی ساز مربوطه هدایت می کند و در آنجا می توانید گزینه هایی مانند رنگها، چیدمان ها، سرصفحه ها، و بیشتر

 • آرشیو وبلاگ قابل تنظیم و صفحه وبلاگ تنها:

وبلاگ ها و بایگانی های وبلاگ بسیار قابل تنظیم هستند و می توان آنها را به راحتی از طریق تنظیم کننده پیش فرض وردپرس به دلخواه تغییر داد. تمام فراداده های وبلاگ مانند نام نویسندگان ، دسته ها ، تاریخ های مهم و موارد دیگر را می توان به دلخواه شما سفارشی کرد. همچنین می توانید طرح آرشیو وبلاگ و ستون های فرعی را نیز اصلاح کنید.

برای بارگیری سریعتر صفحه بسیار بهینه شده است

Tutor Starter دارای نمره چشمگیر 100 از 100 در PageSpeed ​​Analytics گوگل است که خارج از جعبه است.

حتی نیازی نیست که با بهینه سازی تصاویر ، یا کوچک کردن کدهای CSS / JS ، کمانچه کنید زیرا همه آنها به طور پیش فرض درست از روی خفاش انجام می شوند. با استفاده از این تم LMS رایگان ، می توانید بستر خود را ایجاد کنید و سهم خود را از صنعت آموزش الکترونیکی بدست آورید.

Schema Ready و SEO Friendly

طرح واره وقتی که به رتبه یک صفحه در SERP می رسیم فاکتور بزرگی است. Tutor Starter صفحات آماده طرحواره را ارائه می دهد که می توانید به راحتی از طریق نوار کناری ویرایشگر گوتنبرگ ، میکرو داده ها را وارد کنید. این به ربات های نمایه سازی کمک می کند نوع محتوا و ویژگی های شما را دریابند.

Tutor Starter به شما امکان می دهد با توجه به نوع محتوایی که به سایت خود اضافه می کنید ، داده های خرد را اضافه کنید. می توانید هنگام ایجاد یک دوره یا صفحه ، نوع طرحواره را انتخاب کرده و در قسمتهای ظاهر شده ، داده های خرد را وارد کنید. Tutor Starter به شما امکان می دهد داده های کوچک را برای مشاغل محلی ، دوره ها ، صفحه وب ، فیلم ، شخص ، سازمان و بررسی اضافه کنید.

هنگامی که سایت eLearning خود را با Tutor Starter ساختید ، دیگر نیازی به استفاده از هیچ افزونه شخص ثالث برای افزودن ریز داده به محتوای وب سایت خود ندارید.

یک کاربر می تواند بدون مراجعه به خود صفحه ، فراداده صفحه را مشاهده کرده و یک قطعه جستجوی Google بسیار غنی ایجاد کند که بلافاصله مورد توجه قرار می گیرد. اطلاعاتی مانند بررسی دوره ، آرم ، تاریخ های مهم و موارد دیگر می تواند به عنوان یک گیرنده برای مشاهده کنندگان نتایج جستجو در Google یا Bing عمل کند. با Tutor Starter ، شما کاملاً تحت پوشش قرار گرفته اید.

صفحات داخلی زیبا

این طراحی صفحات تمیز و مدرن که توسط تیم طراحی با استعداد ما ایجاد شده است ، قطعاً چشم کاربران را به خود جلب می کند. هر چیدمان خانه با بلوک Elementor و Gutenberg ساخته شده است تا گزینه هایی را برای انتخاب به شما ارائه دهد. سپس می توانید با افزودن محتوا و تصاویر ، آنها را به دلخواه شخصی کنید.

طراحی شده توسط مربی LMS

در حالی که از Tutor Starter تا حدی می توان برای هر هدف کلی استفاده کرد ، این هدف قرار بود با Tutor LMS که در هسته اجرا می شود استفاده شود. Tutor Starter را به عنوان شاسی یک لامبورگینی زرق و برق دار تصور کنید در حالی که پلاگین Tutor LMS موتور رعد و برق V12 است که به آن نیرو می دهد.

اگر در Tutor LMS تازه وارد هستید ، در اینجا چند کار شگفت انگیز وجود دارد که می توانید با آن انجام دهید تا بستر آموزش الکترونیکی رویاهای خود را بسازید:

 • با استفاده از دوره ساز frontend دوره های نامحدود ایجاد کنید
 • مسابقه های جذاب و مهیج بسازید
 • با استفاده از داشبورد ، همه فعالیت ها را مستقیماً از قسمت جلو مدیریت کنید
 • معلمان با استعداد را به ثبت نام و ایجاد دوره های خود تشویق کنید
 • برای ایجاد دوره داده محور از ابزارهای گزارشگری عمیق استفاده کنید
 • موسساتی مانند مربیگری ، مدرسه یا بازار ایجاد کنید
 • و خیلی بیشتر…

منبع

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *