فورد برونکو جدید به بازار آمد و اکنون با بیش از 100000 دلار در eBay به فروش می رسد


عکس: با مجوز از شرکت فورد موتور.

یافتن آن تقریباً غیرممکن است فورد برونکو جدید همین الان. به همین دلیل ، آنها مأیوس هستند که دست خود را در دست بگیرند ماشین شاسی بلند تقریباً دو برابر قیمت برچسب را در بازار ثانویه پرداخته اند.

گزارشگران خودرویی شروع به مشاهده لیست هایی از نمونه های به سختی استفاده شده از آفرودرهای متولد شده در eBay کرده اند – قیمت آنها بیش از 100000 دلار است. در حالی که وسایل نقلیه زیادی برای شش رقم در بازار حراج ذکر شده است ، تعداد کمی از آنها تازه با قیمت اولیه حدود 40 هزار دلار پایین تر آزاد شده اند.

2021 نسخه اول فورد برونکو آب کم عمق

این امر خصوصاً در مورد مدل های نسخه اول به طور کامل بارگیری شده است که در روزهای اخیر در eBay ظاهر شده اند ، طبق The Drive. در اوایل این هفته ، وب سایت متوجه شد که پیشنهاد یک نمونه Cyber ​​Orange از نسخه منحصر به فرد ، شماره. 178 ، با وجود لیست مشخص شده قیمت برچسب خودرو 63200 دلار ، بیش از 105000 دلار افزایش یافته بود. آن حراج بود توسط فروشنده پایان یافت، بنابراین مشخص نیست که دقیقاً به چه مبلغی به فروش رسیده است ، اما اگر در واقع پیشنهاد برتر بود ، این حق بیمه بیش از 41،800 دلار یا دو سوم اضافی MSRP است.

این تنها نمونه نیست. نگاهی گذرا به eBay چندین لیست با قیمت های بیش از 100000 دلار از جمله یک لیست را نشان می دهد با قیمت “اکنون آن را بخرید” 145000 دلار و دیگری با 150،000 دلار ذکر شده است. و این قیمت ها فقط مختص نسخه محدود نیست که در حال حاضر 7000 نمونه آن را فروخته است. فروشنده وجود دارد درخواست حداکثر 84000 دلار برای برونکو معمولی ، البته با بسته بندی اصلاح شده Badlands.

پس چرا بازار ثانویه برای آن مناسب است

ادامه مطلب را از منبع اصلی بخوانید:
جدید فورد برونکو تازه به بازار آمد و این دیگر است فروش برای بیش از 100000 دلار در eBayمنبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *