فناوری 202: سناتور وارن خواستار بررسی فدرال فروش ماسک در آمازون است – اخبار آمازون


وی در نامه ای خطاب به دادستان کل مریک گارلند و رئیس FTC نوشت: “من نگران هستم که سیاست ها و رویه های آمازون خطرات بسیاری از افرادی را که برای محافظت از خود و جوامع خود ماسک COVID-19 و تجهیزات محافظ دیگر خریداری می کنند ، افزایش می دهد. لینا خان.

(بنیانگذار آمازون جف بزوس صاحب واشنگتن پست است.)

نامه سناتور برجسته كنترل فدرال آمازون است.

این موضوع تأکید می کند که چگونه مدیرعامل جدید غول تجارت الکترونیکی ، اندی جاسی ، با مشکلات سیاسی خاردار روبرو است در چندین جبهه ، از مسائل ضد انحصاری گرفته تا درمان آن با کارگران تا کنترل کیفیت محصولات. دو هفته پیش ، وارن خواستار تحقیق FTC شد خرید شرکت MGM.

نامه سناتور نیز تنها چند هفته پس از خان ، منتقد برجسته آمازون ، قسم خورده بود برای هدایت FTC. این شرکت خواستار عذرخواهی وی از نظارت بر امور ضد انحصاری مربوط به آمازون شده است.

این تماس وارن در پی تحقیقات کارمندان وی در اوایل سال جاری است.

کارمندان وارن دریافتند که آمازون محصولات را بدون مجوز FDA تبلیغ می کند ، حتی زمانی که افراد به طور خاص این عبارات را جستجو می کنند. کارمندان وی در ماه مارس به دنبال “KN95 Mask FDA تایید شده” بودند و 436 نتیجه دریافت کردند. اما در 22 صفحه اول ، به نظر می رسد حداقل دو نفر از FDA تأیید نکرده اند. یکی از این محصولات حتی در بالای نتایج جستجو به عنوان “کالای تحت حمایت” ظاهر شد ، حتی اگر خود را به عنوان مورد تایید FDA توصیف نکند.

وارن نوشت: “از آنجا كه محصولات حمایتی در كنار نتایج جستجو به طور خاص پاسخگوی سال ظاهر می شوند ، فقط با یك كوچك بودن كسب حمایت از آنها ، مشتریان می توانند ناخواسته به ماسك های غیر FDA هدایت شوند.”

این تحقیق همچنین دریافت که تنها هفت مورد از 22 نتیجه جستجوی برتر ماسک های KN95 توسط این شرکت به وضوح نشان می دهد که آنها مجوز دریافت کرده اند.

وارن پیشتر این مسائل را در نامه ای به آمازون مطرح كرد ، اما از پاسخ این شركت راضی نبود. او می نویسد که آمازون “در پاسخگویی به نگرانی های ناشی از نتایج نظرسنجی کارمندان من شکست می خورد.”

وی گفت: “به طور خاص ، اطلاعاتی كه شركت در پاسخ به سeriesالات من ارائه كرده است نشان می دهد كه روش های آن ممكن است فعالانه مصرف كنندگانی را كه به دنبال محصولات مجاز FDA هستند ، گمراه كند.”

او می خواهد آژانس ها از مقاماتی که در طی همه گیر شدن به آنها اعطا شده استفاده کنند تا اطمینان حاصل کنند که مردم سود نمی برند خاموش گمراه کننده فروش مربوط به همه گیری.

آمازون بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد. این شرکت در نامه آوریل خود به وارن گفت که “متعهد است فروشگاه ما را ایمن نگه دارد و اطلاعات دقیق و شفافی را به مشتریان ما ارائه دهد.” این شرکت گفت هیچ مکانیسمی برای جلوگیری از حضور محصولاتی که تأیید FDA ندارند ، در محصولات تحت حمایت یا محصولات مشابه وجود ندارد. “ما به مشتریان گزینه های مختلفی برای درست کردن می دهیم
برای نیازهای خرید خود انتخاب کنید. ”

نامه وارن در حالی منتشر می شود که در سراسر کشور دستورات نقاب آرام شده است.

وارن می نویسد که مقامات فدرال هنوز هم باید برای محافظت از افراد واکسینه نشده به ویژه کودکان زیر 12 سال اقدام کنند.

“این بسیار مهم است که افراد بتوانند ماسک و موارد دیگر را تهیه کنند [personal protective equipment] که شرایط لازم را دارد “، او می نویسد.

ریچارد برانسون با آغاز دوره جدیدی از پروازهای فضایی خصوصی ، به لبه فضا پرواز کرد.

میلیاردر ریچارد برانسون در 11 ژوئیه بیش از 50 مایل بالاتر از صحرای نیومکزیکو در اولین پرواز آزمایشی کاملاً خدمه این وسیله نقلیه تا لبه فضا پرواز کرد. (رویترز)

میلیاردر انگلیسی ، سه خدمه و دو خلبانش قبل از فرود آمدن در نیومکزیکو ، کریستین داونپورت ، از بیش از 50 مایل به زمین یک نگاه اجمالی داشتند. گزارش ها. رویداد پرتاب یک پلاگین شفاف و تجاری برای Virgin Galactic بود که برانسون آن را تأسیس کرد.

این سفر در حالی صورت می گیرد که شرکت های خصوصی به سرپرستی کارآفرینان فناوری مانند الون ماسک ، مدیر اجرایی تسلا و جف بزوس ، بنیانگذار آمازون ، صاحب روزنامه واشنگتن پست ، به فضا می روند. برانسون 9 روز پس از پرواز ، بزوس را به فضا كشت بالا رفت.

گروه های بازرگانی فن آوری ، دستورالعمل اجرایی بایدن را در زمینه رقابت مورد انتقاد قرار دادند.

“جمهوریخواهان ضد فناوری با حمایت از پیشنهادهای چپ ، مانند معرفی لینا خان به FTC و قانون ضد انحصاری نماینده سیسیلین ، مسئولیت خساراتی را که در نتیجه واردات چارچوب ضد انحصار به سبک اروپایی به تمام بخشهای اقتصاد آمریکا حاصل خواهد شد ، بر عهده دارند. “کارل سابو ، معاون رئیس جمهور و مشاور عمومی NetChoice ، در بیانیه ای گفت.

با این حال این دستور ائتلافی از طرفداران دارد. سناتور امی کلوبوچار (د مین) ، که کمیته فرعی ضد انحصار کمیته قضایی سنا را رهبری می کند ، آن را صدا زد “پیشگامانه” و گفت که این امر به بازگرداندن رقابت در بخشهای مهم اقتصاد کمک می کند. حقوق دیجیتالی و گروه های ضد انحصار مانند گروه های آمریکای جدید موسسه فناوری باز، دانش عمومی، پروژه آزادی های اقتصادی آمریکا و برای آینده بجنگید همچنین آن را تحسین کرد. گروه نوآوری اقتصادی ، که توسط کارآفرینان صنعت فناوری از جمله شان پارکر ، بنیانگذار ناپستر ، تاسیس شد ستایش شده مفاد در دستور به دنبال مهار بدون رقابت بندهایی که در صنعت فناوری رایج است.

ایلون ماسک مدیر عامل تسلا قرار است از امروز در دادگاه دلاور موضع بگیرد.

ماسک ، یکی از ثروتمندترین مردان جهان ، باید از تناسب اندام 2.6 میلیارد دلاری دفاع کند ادغام بین تسلا و نصب کننده خورشیدی پشت بام SolarCity ، ربکا الیوت و دیو مایکلز از وال استریت ژورنال گزارش. ماسک در زمان ادغام ریاست هر دو شرکت را بر عهده داشت و منتقدان این توافق نامه را نجات منافع ماسک خواندند.

اگر ماسک به شاکیان این پرونده که شامل صندوق های بازنشستگی متعلق به سهام تسلا است ، ضرر کند ، او می تواند مجبور شود پول را به تسلا پس دهد. اگر قاضی دلاور متوجه شود که SolarCity در زمان خرید هیچ ارزشی نداشته است ، این مبلغ می تواند به یک مبلغ کلان برسد.

شرکت خبریاخبار اخبار ، Knewz ، دیگر وجود ندارد. مجله نیویورک تایمزاست تیلور لورنز:

NBC News Digitalجیسون ابروززی و نیویورک تایمزاست ارین گریفیت:

  • شارون بردفورد فرانکلین ، مدیر اجرایی سابق هیئت نظارت بر حریم خصوصی و آزادی های مدنی ، این کار را انجام داده است پیوست مرکز دموکراسی و فناوری به عنوان مدیر مشترک پروژه امنیت و نظارت.
  • مارگرت وستاجر ، معاون اجرایی کمیسیون اروپا ، در واشنگتن پست لایو درباره تلاش ها برای تنظیم صنعت فناوری بحث می کند رویداد امروز ساعت 10:15 صبح
  • یک هیئت کمیته قضایی مجلس دارای جلسه استماع در مورد استفاده آژانسهای اجرای قانون فدرال از فناوری تشخیص چهره در ساعت 10 صبح سه شنبه.
  • وزیر تجارت جینا رایموندو صحبت می کند در یک رویداد واشنگتن پست زنده ساعت 10:15 صبح سه شنبه.
  • شورای آتلانتیک میزبان یک رویداد در مورد مذاکرات بین المللی در مورد مالیات دیجیتال در 9 صبح چهارشنبه.
  • کنفرانس حاکمیت اینترنت مجمع ایالات متحده آمریکا لگد کردن ساعت 11:15 صبح روز 14 ژوئیه با سخنرانی Doreen Bogdan-Martin ، مدیر دفتر توسعه ارتباطات اتحادیه بین المللی ارتباطات از راه دور.منبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *