فعالیت جراحی: eBay Inc. (NASDAQ: EBAY) ، AT&T Inc. (NYSE: T)


شرکت eBay (NASDAQ: EBAY) با جریان 0.40٪ نیز متوجه شده است ، هند AT&T Inc. (NYSE: T) در آخرین ساعت جلسه معاملات با تغییر سریع 0.41٪ مواجه شد.

شرکت eBay (NASDAQ: EBAY) در 70.08 دلار بسته شد و قیمت آن در سال جاری 39.46 درصد بود. نسبت قیمت / درآمد به رشد (نسبت PEG) نسبت قیمت به سود سهام (P / E) است که بر نرخ رشد درآمد آن برای یک بازه زمانی مشخص تقسیم می شود.

از نسبت PEG برای تعیین ارزش سهام در حالی که رشد درآمد شرکت را در نظر می گیرد استفاده می شود و در نظر گرفته می شود که تصویر کامل تری نسبت به نسبت P / E ارائه دهد. آخرین معاملات دارای نسبت PEG 1.38 است در حالیکه نسبت P / E آن 18.25 بود. حجم کلی در آخرین جلسه معاملات 4،910،250 سهم بود.

نتایج مهم:

eBay Inc دارای ارزش P / S 4.26 در حالی است که اعتبار P / B آن در 12.65 باقی مانده است. به همین ترتیب ، این شرکت بازدهی دارایی های N / A ، بازده دارایی N / A و بازده سرمایه گذاری 15.80٪ را دارد. این شرکت به ترتیب حاشیه ناخالص و حاشیه عملیاتی 75.00٪ و N / A را نشان می دهد.

ای بیاست نسبت قیمت به فروش در دوازده ماه عقب مانده 26/4 و نسبت قیمت به کتاب در سه ماهه اخیر 65/12 بود ، در حالی که قیمت به نقد هر سهم در سه ماهه اخیر 22/14 بود. قیمت شرکت برای جریان نقدی آزاد برای دوازده ماه عقب مانده به صورت N / A ثبت شد.

NASDAQ این شرکت در لیست سه ماهه اخیر نسبت سریع 1.30 را تجربه کرده است. تحلیلگران میانگین توصیه برای سهام 2.40 بود. این عدد بر اساس مقیاس 1 تا 5 است که در آن 1 توصیه خرید قوی را نشان می دهد در حالی که 5 نماینده فروش قوی است. فاکتور بتا ، که ریسک پذیری امنیت را اندازه گیری می کند ، 1.09 ثبت شد. بتا 1 نشان می دهد که قیمت اوراق بهادار با بازار حرکت می کند.

بتا کمتر از 1 به این معنی است که امنیت از نظر تئوری بی ثبات تر از بازار است. بتا بیشتر از 1 نشان می دهد که قیمت اوراق بهادار از نظر تئوری بی ثبات تر از بازار است.

عملکردهای تاریخی که باید در نظر بگیرید:

عملکرد سهام برای ماهانه ، هفتگی ، نیم سالانه ، سه ماهه و سال به روز در زیر ذکر شده است: –

در یک ماهانه سهام سهام 9.38٪ بود. در یک هفتگی سهام ، سهام 3.21٪ باقی مانده است. نیم سالانه عملکرد برای سهام 39.46٪ است ، در حالی که سه ماه یکبار عملکرد 10.03 بود. با نگاهی بیشتر به این موضوع می توان فهمید که سهام 39.46٪ بیش از سهام حرکت کرده است سال تا امروز. سایر شاخص های فنی در ارزیابی چشم اندازهای EQT قابل تأمل است. به عنوان مثال RSI در 69.02 بود.

شرکت AT&T (NYSE: T)

علاوه بر این ، سهام از AT&T Inc. (NYSE: T) شاهد حرکت سوزن 0.41٪ درمنبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *