0

فضای ذخیره سازی آمازون در حال تمام شدن است … و نیروی انسانی – اخبار آمازون

بازدید 5


سال گذشته هفته هایی بود که آمازون ، بزرگترین شرکت تجارت الکترونیک جهان ، به دلیل کمبود فضای ذخیره سازی و کارکنان انبار ، حمل و نقل سهام به انبارهای خود را کنار گذاشت.

هفت ماه تا سال 2021 ، این شرکت هنوز در تلاش برای رسیدن به موفقیت است. علیرغم دو برابر شدن انبارها و شبکه حمل و نقل خود در 18 ماه گذشته و به کارگیری تعداد زیادی از پرسنل فعال در نیروهای مسلح ایالات متحده ، آمارهای جدید نشان می دهد که آمازون برای ذخیره و حمل و نقل کالا در مقادیر قابل تصور زیادی از مساحت مربع سرمایه گذاری می کند.

ما استخدام می کنیم! (هرکسی که بتوانیم بگیریم)

سهام آمازون روز جمعه پس از کاهش برآورد رشد فروش این شرکت 7 درصد کاهش یافت ، اما برای بسیاری از سرمایه گذاران ، تدارکات نگرانی بزرگتر است. بازار بسیار فشرده کار ، آمازون را مجبور کرده است دستمزد خود را افزایش داده و پاداش هایی را امضا کند تا فقط نیروی کافی جذب کند. حتی با وجود 1 نفر از هر 153 کارگر آمریکایی کارمند آمازون و نیروی کار جهانی 1.3 میلیون نفر ، جستجوی کار همچنان ادامه دارد.

آمازون همچنین سابقه شکستن قلک را برای تصاحب سهم بلندمدت بازار دارد که اغلب به ضرر سود کوتاه مدت است. اگرچه این استراتژی باعث شده است که شرکت در طول تاریخ 27 ساله شرکت منتقدان زیادی را به خود جلب کند ، اما این پول بسته نمی شود:

  • بر اساس مشاوره لجستیکی MWPVL International ، آمازون قصد دارد 517 تاسیسات را در چند سال آینده به شبکه توزیع جهانی خود اضافه کند. آنها 176 میلیون فوت مربع – به اندازه 3696 زمین فوتبال آمریکا – را به 402 میلیون آمازون که قبلاً برای انجام آن اضافه شده است ، اضافه می کنند.
  • در سال گذشته ، هزینه های سرمایه ای شرکت و اجاره تجهیزات به 54.5 میلیارد دلار رسیده است که تقریباً دو برابر رشد سال قبل است.

یک روز ، روزی: هزینه های آمازون تا حدی برای بازگشت این شرکت به مسیر مقدس تحقق سفارش است: تحویل های یک روزه تضمین شده در هر نقطه از ایالات متحده (به طور طبیعی برای کسانی که دارای عضویت Prime هستند). تحلیلگران Credit Suisse می گویند که افزایش هزینه های سرمایه ای آمازون بیشتر از کاهش راهنمایی درآمد است زیرا “مصرف کننده به سطوح بالاتر/سریعتر خدمات پاسخ مثبت می دهد.”منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  77  =  86