0

فروش Range Rover سرجیو آگوئرو در eBay با درآمد حاصل از خیریه Chorley

بازدید 16


سر و صدا را کاهش داده و اخبار لنکاوی را به صورت رایگان به صندوق ورودی خود برسانید – دو بار در روز “،” buttonText “:” “،” contentId “: 19716513 ،” endpointUrl “:” https://response.pure360.com/interface/list .php ”،” profile ”:” Lancs_Live ”،” isPure360NewsLetter ”: true،” pure360MailingListId ”:” Lancs Live – Daily Newsletter ”،” isDoubleOptIn ”: false،” newsletterSiteName ”:” LancsLive ”}” data-mod = ” skinnySignup “>

ایمیل نامعتبرمشکلی رخ داده است. لطفا بعدا دوباره امتحان کنید.

هنگام مشترک شدن ، ما از اطلاعاتی که برای ارسال این خبرنامه ها به شما ارائه می دهیم استفاده خواهیم کرد. اطلاعات شما مطابق با ما استفاده خواهد شداعلامیه حریم خصوصی

یک مرد لباس منچستر سیتی که در لنکاوی زندگی می کند ، Range Rover را که اسطوره ترک باشگاه سرخیو آگوئرو به او هدیه داده است ، با فروش درآمد یک موسسه خیریه محلی کودکان ، برای فروش در eBay قرار داده است.

آلی مارلند پس از قرعه کشی ماه گذشته در ورزشگاه اتحاد ، دریافت کننده خوش شانس Range Rover Evoque مهاجم 2016 شد.

پس از اینکه آگوئرو عزیمت خود از من سیتی را پس از یک طلسم 10 ساله پربار اعلام کرد ، به هر کارمند این فرصت را داد تا ماشین گرامی خود را برنده شود.

آگوئرو ، گلزن رکورددار تاریخ باشگاه ، هفته گذشته قبل از اعلام انتقال انتقال رایگان خود به غول اسپانیایی بارسلونا ، خداحافظی احساسی کرد.

آلی ، یکی از کارمندان محبوب اتاق پشتی ، که به گفته وی در پرستون زندگی می کند ، برنده Range Rover آگوئرو بود و هنگامی که کلیدهای پارکینگ زمین تمرین را به او تحویل داد ، ملی پوش آرژانتینی را در آغوش گرفت.

با این حال آلی ، متاهل با همسر نیکی ، گفت که آنها در حال حاضر دو ماشین دارند و نیازی به موتور فلش ندارند.

در این لیست نام سرجیو آگوئرو وجود دارد تا بالقوه خریداران آنلاین بیشتری را به خود جلب کند

آنها در عوض آن را برای فروش در eBay ذکر کرده اند که پنج درصد از قیمت خرید آن به خانه کودکان Derian House در Chorley اختصاص دارد.

آلی در مورد این موسسه خیریه گفت: “ما خانه کودکان Derian House را انتخاب کردیم زیرا می خواستیم پول را به صورت محلی اهدا کنیم ، از کار آنها و نحوه اعتماد آنها به کمک های مالی آگاه هستیم.”

لیست eBay نشان می دهد که Range Rover ، که MOT آن در ماه آینده منقضی می شود ، تقریباً جدید است و فقط 10،500 مایل ساعت در آن وجود دارد.

در پست فروش آمده است:MANCHESTER CITY SERGIO AGUERO RANGER ROVER EVOQUE که متعلق به فوتبالیست MCFC و آرژانتین است.

در زمان نوشتن قیمت فعلی at است

بیشتر بخوانید اینجا:
رنج روور سرجیو آگوئرو برای فروش بر eBay با درآمد خیریه چورلیمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

3  +    =  7