0

عضو سابق شورای آسپن ، مدیر اجرایی اسکیکو از زندان ایالتی به نیمه راه خانه آزاد شد

بازدید 11


منابع هفته گذشته گفتند ، مدیر سابق شرکت اسپن اسکی و عضو شورای شهر آسپن ، درک جانسون از زندان ایالتی آزاد شده و در حال حاضر در یک نیمه راه زندگی می کند.

جدیدترین عکس دپارتمان اصلاح امور زندگی کلارادو درک جانسون.

جان سولارارز ، دادستان منطقه گفت: جانسون ، 53 ساله ، در ماه فوریه از یک برنامه مشابه – معروف به “اصلاحات جامعه” – در شهرستان گارفیلد رد شد. اگرچه سولارز در هیئت اصلاحات جامعه گارفیلد کار می کند ، او گفت که دلایل دقیق این رد را به خاطر نمی آورد.

وی با اشاره به مقدار زیادی پول و کالای دزدیده شده ، سالهای طولانی فریب ، نقض اعتماد و تأثیر بر جامعه گفت: “ما همیشه این پرونده را چیزی به عنوان حکم صادره برای اداره تعزیرات می دانستیم.” “این تغییر نکرد … در مدت زمان کوتاهی (جانسون پشت میله های زندان بود).”سولارز گفت که توسط اداره اصلاح و تربیت به او گفته اند که جانسون در برنامه اصلاحات جامعه آدامز کانتی است. با این حال ، یک نماینده آن برنامه روز پنجشنبه گفت که جانسون در آنجا قرار نگرفته است و پیشنهاد داد که شهرستان آراپاهو را امتحان کنید ، که می تواند با شهرستان آدامز اشتباه گرفته شود.

برد کمپر ، مجری برنامه اصلاحات اجتماعی جامعه آراپاهو ، روز پنجشنبه گفت که جانسون در برنامه اصلاحات جامعه جفرسون قرار گرفت.پیام های باقی مانده برای برنامه شهرستان جفرسون برگشت داده نشد. آنی اسكینر ، سخنگوی اداره كلرادو ، از ارائه اطلاعات در مورد محل اقامت جانسون در حال حاضر خودداری كرد.

پیام های تلفنی باقی مانده برای وکیل جانسون و همسرش کری جانسون نیز پس داده نشد.

جانسون در نوامبر 2019 به جرم خود اعتراف کرد به یک فقره سرقت جنایت بین 100000 تا 1 میلیون دلار برای سرقت و فروش متدی بیش از 13000 جفت اسکی متعلق به Skico با ارزش بیش از 12 سال 6 میلیون دلار. کریس سلدین قاضی منطقه پیتکین او را در اواخر ژانویه 2020 به شش سال زندان محکوم کرد.

سولارس گفت که زندانیانی که متقاضی برنامه اصلاحات جامعه هستند ، محل اصلی و مکان ثانویه را نشان می دهند که مایلند بقیه دوران محکومیت خود را سپری کنند. پس از رد شدن شهرستان گارفیلد در ماه فوریه ، پس از مدت کوتاهی ، او ظاهراً در برنامه متوسطه پذیرفته شد ،منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  77  =  85