0

طرفدار Kanye West هوایی را از حزب گوش دادن به “Donda” آتلانتا با بیش از 3 هزار دلار به فروش می رساند

بازدید 7


کانیه وست ممکن است عقب رانده باشد دوندا تا 6 آگوست، اما او پنج شنبه شب (22 ژوئیه) با گوش دادن به برنامه موسیقی اپل در استادیوم مرسدس بنز ادامه داد. با گوش دادن زودهنگام به پروژه منتظر مدت ها و میان وعده های گران قیمت ، جمعیت فروخته شده مورد استقبال قرار گرفتند.

اما کسانی که فکر می کنند 45 دلار برای یک کلوچه شرم آور است، یکی از طرفداران Kanye در تلاش است تا از هوای گردش شده در داخل محل برگزاری آن عصر استفاده کند – درست است ، هوا.

روز جمعه (23 ژوئیه) ، تصویری از آنچه در لیست eBay برای اکسیژن وجود دارد ، با قیمت شروع 3،333.33 دلار به اضافه 4 دلار برای حمل و نقل ، به صورت آنلاین شروع به گردش می کند.

این لیست – که با عنوان “کیسه هوا از قطره DONDA – Kanye West – استادیوم مرسدس بنز” درج شده است ، شامل تصویری از دست فروشنده است که کیسه پلاستیکی کوچکی را نگه داشته و زمینه پس زمینه گوش دادن به آلبوم “Ye” را دارد. روی خود این کیف نوشته شده است: “AIR FROM DONDA DROP.”

Mfs out here هوا را از مهمانی شنیدن Kanye West دنبال می کند # دوندا pic.twitter.com/4i3tbwn3rN

– badmanpapichulo (@ badmanpapichulo) 24 جولای 2021

در سال 2015 ، شخصی بیش از 60،000 دلار از لیست eBay درآمد فروش هوا از کانیه وست تور Yeezus 2013-2014 که حداقل 90 پیشنهاد دریافت کرده است.

انتظار می رفت که دوندا جمعه (23 ژوئیه) وارد شود اما جای تعجب نیست. در یک پست اینستاگرامی از شخصیت رسانه ای و خالق Demon Time جاستین لابوی ، همان شخصی که ادعا کرد دوندا یک “کلاسیک” فوری پس از شرکت در یک مهمانی گوش دادن خصوصی در یک کلیسای لاس وگاس در هفته گذشته بود ، گفت که در 6 اوت کاهش می یابد – اما البته ، که باید با یک دانه نمک گرفته شود.

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

22  +    =  29