0

طرفداران مشتاق Kanye West از مهمانی گوش دادن “DONDA” خود 3500 دلار برای “Bags Of Air” می فروشند!

بازدید 3


هم اتاقی ها و طرفداران هنوز در حال بهبودی هستند کانیه وستمهمانی اخیر گوش دادن به آتلانتا برای آلبوم بعدی او ، “DONDA” – اما برخی تصمیم گرفته اند از تجربه خود با هزاران نفر بهره مند شوند. ظاهراً برخی از طرفداران Kanye West چنان مشتاق او هستند که چندین لیست آشکار eBay از مهمانی گوش فرا داده و “Bags Of DONDA Air” را به قیمت حدود 3500 دلار فروخته است.

کانیه وست توانست فقط 48 ساعت قبل استادیوم 72000 نفری مرسدس بنز آتلانتا را پر کند ، آلبوم جدید او “دوندا” همانطور که انتظار می رفت ، طرفداران اولین کسانی بودند که موسیقی جدید او را شنیدند ، اما تعداد کمی از آنها انتخاب شدند که کمی تجربه را جدی گرفتند.

اندکی پس از پایان مهمانی گوش دادن ، لیست های مختلف eBay ظاهر شد و “Bags Of DONDA Air” برای فروش قرار گرفت. بهترین لیست در ابتدا 3،333.33 دلار بود ، در حالی که لیست های دیگر 800.00 دلار و 510.00 دلار بود. شاید تکان دهنده ترین جنبه این لیست این باشد که افرادی بودند که در واقع لیست آنها را پیشنهاد می دادند.

در همین حال ، در اخبار دیگر Kanye West ، همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، در پشت صحنه قبل از نمایش ، شهری که در آن متولد شده بود به شما افتخار باورنکردنی اعطا کرد. کانی وست در حالی که خود را برای معرفی اولین فیلم جدید خود آماده می کرد ، توسط مقامات شهر آتلانتا مورد تقدیر قرار گرفت. آلبوم – او آن را رسما در 22 ژوئیه اعلام کرد.NS در شهر “روز Kanye West” است.

آیا می خواهید مستقیماً در صندوق ورودی متن خود چای درست کنید؟ 917-722-8057 یا برای عضویت اینجا را کلیک کنید!

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  68  =  70