0

طالع بینی الهام بخش این هفته از “اختیاری اراده آزاد” ساخته راب برزنی

بازدید 6


راب برزنی ، شریک زندگی ما خرد هفتگی خود را برای روشن کردن تفکر ما و ایجاد روحیه در اختیار ما قرار می دهد. راب اراده رایگان طالع بینی، ستونی هفتگی است که در بیش از صد نشریه منتشر می شود. وی همچنین نویسنده کتاب پرونویا پادزهر پارانویا است: چگونه تمام آفرینش ها توجیه می کنند تا شما را با نعمت ها دوش بگیرند. (پیش نمایش رایگان کتاب است در اینجا موجود است.)

این فال هفتگی شماست …

استرولوژی رایگان – هفته شروع 23 ژوئیه 2021
حق چاپ توسط راب برزنی ، FreeWillAstrology.com

LEO (23 جولای – 22 آگوست):
“روزی روزگاری”: این عبارت قدرت شما این روزها است. منظور من از این چیست؟ من پیشنهاد می کنم که با تظاهر بازیگوشانه و سرگرم کننده برای آن ، توانایی های حل مسئله خود را تقویت کنید. من پیش بینی می کنم که با رویاپردازی در داستان های جادویی سرگرم کننده که در آنها آزمایشات قهرمانانه را تحمل می کنید و به دستاوردهای حماسی می رسید ، اعتماد به نفس خود را تقویت کنید. و من پیشنهاد می کنم اگر تخیل قوی خود را برای موفقیت خود مهم می دانید ، توانایی خود را برای دستیابی به موفقیت های عملی دقیق کنید.

VIRGO (23 آگوست – 22 سپتامبر):
خواننده و ترانه سرای باکره فیونا سیب می گوید او مذهبی نیست. از طرف دیگر ، او مرتباً روی زمین زانو می زند و به هر قدرت بزرگی که گوش می دهد اعلام می کند: “از مشکلات من متشکرم ، و من عشقم را به همه جا می فرستم.” او صادق است او غم و اندوه و چالش های خود را به همان اندازه برای خوشبختی و موفقیت خود مهم می داند. دشواری ها آنچه را که حتی نمی فهمید لازم است از او بلد باشد به او می آموزند و باعث می شود که اوقات خوب را با شدت بیشتری درک کند. من پیشنهاد می کنم همین حالا از رویکرد او وام بگیرید.

LIBRA (سپتامبر 23 تا 22 اکتبر):
نویسنده برنده جایزه نوبل آلبر کامو نوشت: “احساسات بزرگ جهان خاص خود را با خود به همراه می آورند” – که به گفته وی ممکن است تحقیر شده یا باشکوه باشد ، خودخواهانه یا سخاوتمندانه باشد. من عاشق این هستم که وی اجازه داد احساسات عالی بتوانند مثبت و نجیب باشند. بنابراین بسیاری از متفکران مشهور بر روی وضعیتهای ذهنی منفی و نادانسته تمرکز می کنند. مطابق با پتانسیل های نجومی فعلی ، برج میزان ، وظیفه شما پرورش احساساتی باشکوه و سخاوتمندانه است. این احساسات باید شما را بزرگ جلوه دهد ، شما را بالا ببرد و شما را قادر سازد تا خیرخواهی تحول آفرین را به کسانی که زندگی آنها را لمس می کنید گسترش دهید.

عقرب (23 اکتبر تا 21 نوامبر):
“چگونه می توانید چیزی را که هنوز ثابت نمی ماند نگه دارید؟” از شاعر عقرب پرسید بنیامین فوندان. به طور کلی ، شما عقرب ها بیش از هر نشانه دیگری از زودیاک در انجام این کار استعداد دارید: جادو کردن چیزهای لغزنده ، لغزنده و ایجاد آنها برای شما مناسب است. و من انتظار دارم که این مهارت به ویژه در هفته های آینده برای شما بازی کند. درک شما از دارایی های دست نیافتنی هرگز کامل نخواهد بود ، اما برای انجام شگفتی های کوچک به اندازه کافی موثر خواهد بود.

SAGITTARIUS (22 نوامبر تا 21 دسامبر):
ساجیتاریان کالوین تریلین نویسنده ای شوخ است ، دارای تخیل خوب و ذوقی در زبان زبانی است. اما در بازگشت به مدرسه ، او اعتراف می کند ، “ریاضیات همیشه موضوع بد من بود. من نمی توانستم معلمانم را متقاعد كنم كه بسیاری از جوابهای من از قضا معنا بوده است. ” شما کمانداران پرطرفدار مجاز هستید که در هفته های آینده سبک و نگرش خود را از تریلین قرض بگیرید. بنابراین شما نباید در دقت ریاضیات و منطق سریع عمل کنید. وظیفه شما این نیست که از نظر مفهومی بی عیب و نقص و کاملاً منطقی باشید. بلکه شما مجوزی برای غنای اضافی و سرسبز و راپسودی و شوخ طبع و غیرقابل کنترل دارید.

CAPRICORN (22 دسامبر تا 19 ژانویه):
در سال 2011 ، یک فروشنده eBay عکسی در قرن نوزدهم تولید کرد که به گفته وی اثبات شد بازیگر برج جدی ، نیکلاس کیج یک خون آشام سفر به زمان است. اگرچه شخصیت موجود در تصویر واقعاً به ستاره برنده اسکار شباهت داشت ، اما وی این تئوری را رد کرد و با تأکید اعلام کرد که او یک خون آشام دوربر نیست. شاید این همه پوچ به نظر برسد ، اما باید به شما بگویم که شما ممکن است به زودی مجبور شوید با نظریه های به همان اندازه نادرست و خارج از کشنده مردم درباره خود کنار بیایید. توصیه من: آن را شخصاً نگیرید. تصورات نادرست دیگران را به سادگی اصلاح کنید و فقط برای داشتن ایده های قطعی درباره اینکه کی هستید به خود اعتماد کنید.

دلو (20 ژانویه تا 18 فوریه):
من برای الهام گرفتن از شما گزیده شعرهای عاشقانه را جمع آوری کرده ام. چرا؟ زیرا در حال وارد مرحله صمیمیت شدید چرخه نجومی خود هستید. در هنگام تعامل با عزیزان خود استفاده از ریف های زیر را به عنوان الهام در نظر بگیرید. 1. “من دین عشق را اعتراف می کنم؛ این اعتقاد است ، ایمانی که حفظ می کنم. ” 2. “دست شما را گرفته ، می توانم استخوانهای شما را که در درون من آواز می خوانند ، بشنوم و ماه را هنگام عبور از شما حس کنم.” 3. “نور خام ، کاملاً برهنه ، از چشمان شما می ریزد ، و یک لرزش مست از ماجراجویی را بیدار می کند.” 4. “من از شما می خواهم لطفا برای همیشه با من صحبت کنید.” (قطعات شعر از ابن عربی ، الصدیق الراددی ، هرمان هسه ، سارا الیزا جانسون ، الخاندرا پیزارنیک است.)

ماهی (19 فوریه – 20 مارس):
یک “باغ ماه” از طریق گلها و گیاهانی که زیبایی کامل آنها را پس از تاریکی هوا نشان می دهد ، لذت می برد. از جمله گلهایی که در شب شکوفا می شوند گل پامچال ، شیپور فرشته و Hollandman’s pمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

57  +    =  60