0

صداهای جدید eBay چیست؟

بازدید 8


در بهار 1999 ، eBay ایجاد کرد برنامه صدای جامعه در پاسخ به عصبانیت از ممنوعیت استفاده از سلاح گرم و بسته شدن تخته های پشتیبانی زنده.

eBay فروشندگان را به این برنامه دعوت کرده و آنها را به دفتر مرکزی خود در سان خوزه ، کالیفرنیا منتقل می کند تا نظرات خود را درباره برنامه ها ، به ویژه برنامه ها و سیاست های جدید در حال توسعه جویا شود. eBay آغاز شد حذف تدریجی برنامه در سال 2009.

در حال حاضر ، eBay یک برنامه جدید Voices روی تابلوهای بحث فروشنده خود دارد و آن را “مکانی جدید برای فروشندگان برای ارائه توصیه های مربوط به دسته به eBay ، در حال حاضر فقط برای کالکسیون” توصیف می کند.

هفته گذشته ، eBay اعلام کرد هیئت مدیره “صداها: برای کلکسیون ها” توضیح می دهد ، “این فضایی است که فروشندگان کالاهای کلکسیونی می توانند ایده های مربوط به دسته را برای بهبود با مدیر دسته بندی کلکسیونی به اشتراک بگذارند. همه فروشندگان می توانند پست های فروشندگان دیگر را “دوست” داشته باشند ، اما فقط فروشندگان صدا قادر به ارسال پست هستند. به طور ماهانه ، مدیر دسته به رایج ترین ایده ها پاسخ می دهد – بنابراین مطمئن شوید که پست هایی را که برای شما طنین انداز است “لایک” کنید! “

این پست به مکانی در هیئت های گفتگو اختصاص داده شده است صداهایی برای کلکسیونرها. یک هفته بعد ، 12 پست توسط 8 کاربر منحصر به فرد وجود داشت ، که بیشترین امتیازات مربوط به موضوع وضعیت کالا در مجموعه ها بود.

“گزینه های فقط” جدید و “استفاده شده” برای چندین دسته ، اگر نه همه دسته های کلکسیونی کافی نیست. در مورد کلکسیون ها ، توصیف USED دلالت بر این دارد که این کالا در واقع برای مقصود مورد نظر خود استفاده شده است ، “پست شروع شد.

احتمالاً در چند هفته آینده ، مدیر دسته eBay ظاهر می شودمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  14  =  16