صبر کنید ، هفته آینده ممنوعیت محتوای بزرگسالان eBay شروع می شود ؟!


عکس کریگ آدرلی از Pexels

خوب ، اگر می خواهید آن نقاشی وابسته به عشق شهوانی Lil Nas X را در eBay به فروش برسانید ، شاید بخواهید آن را سریع انجام دهید. فقط در عرض یک هفته ، این نقاشی و سایر موارد در سایت ممنوع می شوند.

با توجه به Verge، eBay در حال آماده سازی برای ممنوعیت گسترده محتوای بزرگسالان است. امثال آن احتمالاً شما را به یاد می آورد جنجال Tumblr به سال 2018 بازمی گردد. اگرچه ، این ممنوعیت تا حد زیادی مورد توجه قرار نگرفته است. در واقع ، ماه گذشته اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه eBay فروش عمده مواد صریح جنسی را از 15 ژوئن 2021 ممنوع می کند. اما اکنون ، با گذشت بیش از یک هفته از زمان ممنوعیت ، بسیاری از این تغییرات مطلع نیستند.

هفته آینده ، eBay هر چیزی را که شامل برهنگی باشد حذف و تحریم می کند. eBay برهنگی را به عنوان هر چیزی تعریف می کند “” نشان دادن هر قسمت از دستگاه تناسلی مرد یا زن ، مقعد ، یا سینه های زن در جایی که آرئول یا پستانک قابل مشاهده است. ” علاوه بر این ، هرگونه محتوای دارای مواد نفوذ پذیر یا لباس تنگ می تواند تحت این تغییر سیاست ورودی پرچم گذاری شود. این سیاست جدید اضافه می کند که “بیشتر موارد فقط برای بزرگسالان ممنوع است” و همچنین “انیمیشن صریح جنسی ، کمیک ، کتاب ، فیلم ، انیمیشن ، مانگا ، حنا ، یائو”.

عکس سباستین هرمان در Unsplash

اما اینجا همه چیز مشکل است. برخی از محصولات و اقلام تحت این تغییر سیاست ، مجوز دریافت می کنند. اسباب بازی های جنسی در بسته های باز نشده مجاز خواهد بود. و در حالی که محتوای کاملاً وابسته به عشق شهوانی به طور کلی در قطعه خردکن است ، مجلات دوست دارند پلیبوی ، دختربچه، میفیر، و پنت هاوس به طور پیشگیرانه ذخیره شده اند. برهنه های با سلیقه در آثار هنری ، مانند نقاشی پیشنهادی Lil Nas X ، نیز ممکن است قابل قبول تلقی شوند. البته تا زمانی که مرتکب اعمال جنسی نشوند. بنابراین به نظر می رسد ، مانند Tumblr ، چند ماه اول یک انتقال کثیف باشد.

هنگام صحبت با معاون، eBay گفت این ممنوعیت به نفع ایمنی است. هدف این است که استفاده از eBay برای انتشار و کسب درآمد از پورنو انتقام جویی یا سایر مطالب منتشر شده بدون رضایت شرکت کنندگان ، برای مردم دشوارتر باشد.

سخنگوي نوشت: “eBay متعهد به حفظ بازار امن و مورد اعتماد است.” “از 15 ژوئن 2021 ، مواردی که محتوای جنسی یا موضوعات جنسی را نشان می دهند دیگر در eBay.com مجاز نخواهند بود. “سایر موارد> فقط بزرگسالان” دیگر به عنوان یک دسته در دسترس نخواهد بود. غیرمنبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *