0

صاحب فروشگاه پرنعمت چیچستر می گوید: “من می خواهم که اندی وارهول باشم با ویویان وستوود دیدار می کنم”

بازدید 5


• Roxy’s Box چیست؟

این فروشگاهی است که همه چیزهای پرنعمت و همچنین کارهای هنرمندان و طراحان محلی را می فروشد. من همچنین چیزهایی را که با من صحبت می کنند ذخیره می کنم. چیزهای زیبایی که سرگرم کننده ، دمدمی مزاج و اردو هستند و دارای سبک و سبک نیز هستند! برخی از کارهای هنری مربوط به خود من است و لباس ها همه قطعاتی هستند که من آنها را دستچین کرده ام. من می خواستم به جایی بروم که برای همه خوشامد باشد ، خصوصاً برای انجمن LGBTQ +.

• چطور شد که Roxy’s Box را باز کردید؟

Roxy ، از جعبه Roxy ، The Hornet ، Chichester

من از کار اداری که در آن بودم مریض و خسته شده بودم. این یک محیط سمی بود و من با آن کار تمام کردم. وقتی کوید آمد من از کار خود رها شدم. لاک داون به من فرصت داد تا از سوختن سوختم و خودم را دوباره کشف کنم. با نبودن در دفتر دوباره ارزش خود را پیدا کردم و می خواستم کاری انجام دهم که باعث شود دیگران نیز همین احساس را داشته باشند. من می خواستم مردم در آن جایی داشته باشند چیچستر جایی که آنها می توانند بیایند و احساس نمایندگی کنند و مورد قضاوت قرار نگیرند. من از Almshouse Arcade در The Hornet اطلاع داشتم زیرا قبلاً به فروشگاه ضبط هری در اینجا می آمدم. من و هری جفت شدیم و من شروع به عکاسی از برخی چیزهای او کردم و آنها را برای او در eBay بارگذاری کردم. او به من گفت كه واحدی در اینجا موجود است و مرا وادار كرد كه جهشی در باز كردن جعبه روکسی داشته ام.

• چه چیز دیگری در Almshouse Arcade یافت می شود؟

اگر واقعاً می خواهید مغازه هایی با شخصیت پیدا کنید ، مانند مغازه هایی که در برایتون می یابید ، همه چیز در اینجا است. ما فروشگاه های یکپارچه سازی و لباس های یکپارچه و لباس مجلل داریم ، یک فروشگاه ضبط که همچنین یادگاری های موسیقی را به فروش می رساند ، مریمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  57  =  65