0

شورولت کوروت 1960 برای جستجوی زندگی بهتر 50 سال سطح پنهان شد

بازدید 20


هیچ صحبتی در مورد اینکه چرا این Vette ژنرال اول از جاده بازنشسته شد و به مدت پنج دهه در یک “فضای تجاری” پارک شد ، وجود ندارد ، اما ما می دانیم که از اوایل دهه 1970 تا چند سال نور روز را ندیده است پیش ، هنگامی که فروشنده آن را از عموی خود به ارث برد. از آن زمان ، این پارک بدون گشودن در یک گاراژ خصوصی پارک شده است.

با توجه به این همه سال نشستن ، کوروت از نظر ظاهری بسیار زیبا و زیبا است. رنگ قرمز کلاسیک با لهجه های سفید کاملاً جوش خورده است و زنگ زدگی زیادی برای صحبت وجود ندارد. رویه سخت هنوز برداشته نشده است ، بنابراین وضعیت رویه نرم در زیر مشخص نیست ، اما هنوز هم می تواند در شرایط خوبی باشد.

درب صندوق عقب در این عکسها وجود ندارد ، اما فروشنده می گوید که در فروش قرار دارد. برای تعمیر برداشته شده است که هنوز اتفاق نیفتاده است ، بنابراین این نکته قابل تأمل است.

تا آنجا که کابین پیش می رود ، به نظر می رسد همه چیز همانجایی است که باید. این شامل تمام قطعات اصلی است ، هیچ عنصر تزئینی گمشده ای وجود ندارد و به نظر می رسد روکش داخلی با تمیزکاری جامد دوباره احیا شود. فرش های کف ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند ، اما این در مقایسه با fi کار ساده ای است

ادامه در اینجا:
1960 شورولت کوروت مخفی برای 50 سال سطح در جستجوی زندگی بهترمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

24  +    =  33