شورای چرچیل بورو اولین جلسات دادرسی عمومی درباره مرکز توزیع پیشنهادی آمازون را برگزار کرد – اخبار آمازون


چرچیل ، پا (KDKA) – شورای بورس چرچیل اولین جلسه علنی عمومی خود را درباره احتمال افتتاح مرکز توزیع آمازون در منطقه برگزار کرد.

اگر این پیشنهاد به تصویب برسد ، پارک تحقیقاتی و فناوری جورج وستینگهاوس قدیمی به یک مرکز توزیع آمازون تبدیل می شود. این مرکز 24/7 ساعت کار می کند و اندازه آن دو برابر مرکز خرید Monroeville است.

بیشتر بخوانید: گروه باتلر برای بارگیری بیشتر دریاچه در پارک ایالت موراین بارانداز جدیدی نصب می کند

جلسه آنلاین روز دوشنبه حاوی برنامه های رفت و برگشت بین سازنده ، وکیل دادگستری و وکیل یک گروه محلی معترض به طرح بود.

شرکت توسعه Hillwood نماینده آمازون است. این شرکت ادعا می کند که یک مرکز توزیع آمازون میلیون ها درآمد کسب می کند و با شروع مزایای سلامتی و گزینه های 401 (k) با اشتغالزایی از 15 دلار در ساعت 1000 شغل ایجاد می کند.

(اعتبار عکس: KDKA)

یکی از نمایندگان شرکت توسعه هیلوود گفت: “یکی از دلایلی که ما می توانیم افراد زیادی را برای پیوستن به آمازون جذب کنیم این است که اولویت اول ما مثبت بودن و یک محیط کار امن است.” “ما به تعالی عملیاتی در آمازون متعهد هستیم.”

وکیل مدافع چرچیل فیوچر از زمان انجام مطالعات قبل از همه گیری ، از یک مهندس در مورد میزان ترافیک موجود س questionال کرد.

بیشتر بخوانید: مدارس دولتی پیتسبورگ طرح بهداشت و ایمنی را برای سال تحصیلی آینده ارائه می دهند

“اگر شما از قبل از مارس 2020 هیچ شماری انجام نداده اید ، چگونه ممکن است بدانید که تعداد ترافیک امروز بیشتر است یا نه؟” وکیل دویت فرگوسن گفت.

“PennDOT در حال پیگیری حجم ترافیک در جاده ها و بین ایالت ها بوده است. و آنها یک گرافیک به روز شده برای به اشتراک گذاری در میان جامعه مهندسی قاچاق دارند. ردیابی آنها نشان داده است که حجم ها 85 درصد از گذشته است. معیارهای آنها نشان می دهد که حجم هنوز کمتر است. “مهندس شرکت توسعه Hillwood گفت.

قبل از جلسه ، گروه کوچکی از معترضین در خارج از ساختمان محله جمع شدند. آنها از این که ملاقات حضوری نبود ناامید شدند. بخاطر نگرانی از ویروس کرونا ، این بخش کاهش یافت.

برخی از ساکنان نگران کیفیت هوا ، سر و صدا ، ترافیک ، از بین بردن درخت و موارد دیگر هستند.

نیکول فیلیپس گفت: “تا زمانی که این کار تمام شود ، تا وقتی که کاری از دست ما خارج شود ، من هر روز اینجا خواهم بود.” “نشانه هایی در حیاط من وجود دارد. من با هر کسی که با من صحبت کند صحبت خواهم کرد من برای آمازون ایمیل زدم. “

اخبار بیشتر: کارمند کمیسیون بازی پنسیلوانیا در تصادف ATV Hit-Run به شدت آسیب دیده است

دادرسی روز دوشنبه تا روز پنجشنبه ادامه داشت. ساعت 6 بعد از ظهر شروع می شود کلیک کنید اینجا برای بیشتر.منبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *