0

شورای مترو برای رای گیری در مورد سرمایه گذاری مجدد دلارهای مالیاتی جمع شده در نزدیکی مرکز توزیع جدید آمازون – اخبار آمازون

بازدید 11


BATON ROUGE، La. (WAFB) – آمازون خرده فروشی را تغییر شکل داد ، اکنون این شرکت نقش بزرگی در تغییر شکل بخشی از Baton Rouge که در آن مرکز توزیع گسترده و گسترده آن ساخته می شود ، دارد.

آنچه در محل مجتمع به زودی باقی می ماند انبوهی از آوار است که منتظر برداشته شدن است. خدمه تلاش کرده اند تا تخریب مرکز خرید قدیمی کورتانا را به پایان برسانند ، اما قبل از اینکه پرتو اول به توسعه جدید برسد ، تأثیرات آن در سراسر منطقه احساس می شود.

تام دلاهایی ، مدیر عامل خدمات املاک و مستغلات CST چند خانواده گفت: “تقاضای مسکن برای کسانی که مایل به زندگی در نزدیکی آمازون هستند وجود خواهد داشت.”

Delahaye در حال برنامه ریزی یک مجتمع آپارتمانی 300 واحدی در حدود هفت مایل دورتر از سایت Cortana در Plank Rd است. او می گوید تقاضا برای مسکن ارزان قیمت در نزدیکی آمازون خوب است.

وی گفت: “آمازون تقریباً 1000 نفر را با شروع هر ساعت 15 دلار استخدام خواهد كرد.” “کسی با این سطح درآمد می تواند در توسعه آپارتمان ما باشد.”

اندرو فیتزجرالد ، جانشین معاون اطلاعات تجاری اتاق بزرگتر منطقه باتون روژ ، گفت که شورای مترو ، همراه با BRAC در تلاشند تا از رشد بالقوه برای احیای منطقه استفاده کنند.

“درآمد مالیات فروش زیادی خواهد داشت. ما می خواستیم اطمینان حاصل کنیم که دستگیر شده و مواردی مانند ایجاد یک طرح اصلی برای منطقه ، زیرساخت ها ، زیبا سازی ، مواردی که همچنان به دنبال کسب و کار هستند ، قرار داده می شود. “

این طرح شامل ایجاد یک منطقه توسعه اقتصادی است که بلوار فلوریدا را در بر می گیرد. راهرو و منطقه بلافاصله در اطراف کورتانا. این اساساً به این معنی است که دلارهای مالیات فروش مستقیماً در آن منطقه سرمایه گذاری می شوند.

وی گفت: “این باعث افزایش بیشتر آن و سرعت بخشیدن به تجدید حیاتی می شود که می خواهیم ببینیم.”

هدف این است که توسعه دهندگان و مشاغل بیشتری را به این منطقه بیاوریم.

این اقدام قبلاً به شورا معرفی شده است. پیش بینی می شود برای رای گیری در تاریخ 28 ژوئیه برگزار شود.

اینجا کلیک کنید برای گزارش اشتباه تایپی

حق چاپ 2021 WAFB. کلیه حقوق محفوظ استمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

8  +  1  =