0

شورای شهر آروادا جلسه علنی انبار پیشنهادی 112000 فوت مربع آمازون را برگزار می کند – اخبار آمازون

بازدید 11


این شرکت پیشنهادی را برای ساخت یک مرکز تحویل در خیابان 6730 ایندیانا ارائه داده است که همسایگان مخالف آن هستند.

این انبار در خیابان 6730 ایندیانا ساخته می شود و بسیار کوچکتر از مراکز تحقق این شرکت است که معمولاً حدود یک میلیون فوت مربع هستند.

پیشنهاد از آمازون و توسعه دهنده املاک و مستغلات خواص اسکنل، پروژه ایندیانا لقب گرفته است ، برای انبار ، 862 جای پارک ون و 291 جای پارک برای کارمندان در 33 هکتار درست در جنوب پارک Maple Valley است.

شهر آروادا نیاز به الحاق و بازسازی حدود یک سوم زمینهای مورد نیاز برای استقرار تاسیسات دارد. زمین الحاقی شامل پارک است که به عنوان فضای باز تعیین می شود.

دادخواست مربوط به الحاق دوشنبه شب برای رأی گیری تنظیم می شود و اولین قرائت ها برای احکام مربوط به منطقه بندی مربوط به پیشنهاد برگزار می شود.

> فیلم از ماه آوریل: آمازون می خواهد یک انبار 112،000 فوت مربع در آروادا بسازد.

این مرکز به عنوان آخرین ایستگاه برای کالاهایی که در کامیون ها بارگیری می شوند و برای تحویل خارج می شوند ، در پایین تر زنجیره تامین از یک مرکز تحقق فعالیت خواهد کرد.

طبق گفته شهر ، حدود 14 دستگاه نیمه باربری روزانه به این مرکز تحویل می دهند و آمازون تخمین می زند که حدود 215 دستگاه ون بار در خارج از مرکز کار کند و بیشتر در ایام تعطیلات.

این شهر همچنین اظهار داشت: این تسهیلات که منجر به سرمایه گذاری 30 میلیون دلاری در آروادا می شود ، حدود 325 کارگر در طول عملیات عادی و 750 کارگر در تعطیلات را استخدام خواهد کرد.

نمایندگان آمازون ، از جمله استفان مادولی ویلیامز ، مدیر سیاست های اقتصادی ، گفته اند که وانت های تحویل در ساعات شلوغی از تاسیسات رفت و آمد نخواهند کرد.

این مانع از بحث در مورد ساکنان نشده است که مرکز پیشنهادی با منطقه سازگار نیست و اکوسیستم پارک نزدیک دره Maple را مختل می کند. آنها همچنین ابراز نگرانی در مورد تأثیر تأسیسات بر ترافیک محله و تخلیه طوفان کردند.

مخالفان این پروژه شکل گرفتند از پارک دره افرا محافظت کنید. این گروه گفت که الحاق پارک و استفاده از آن به عنوان بافر بین تاسیسات و مناطق مسکونی استفاده قابل قبولی از پارک عمومی نیست.

در عوض ، گروه جایگزینی برای تأسیسات آمازون پیشنهاد کرد که شامل فضای سبز بیشتر و توسعه کوچکتر و قابل پیاده روی با مشاغل محلی و رستوران ها باشد.

> داستانهای برتر 9NEWS که روزانه فقط برای شما تنظیم می شود! برای 9NEWSLETTER ثبت نام کنید همین حالا بخواهید داستان ها ، محتوای Next و Broncos ، آب و هوا و موارد دیگر را مستقیماً به صندوق ورودی خود تحویل دهید.

راه های بیشتر برای دریافت 9 خبر

مشترک شدن در ما روزانه 9NEWSLETTER برای داستانهای برتر از 9NEWS که روزانه فقط برای شما تنظیم می شود. همین حالا مطالب و اطلاعات را دریافت کنید ، زیرا نمی توانید داستان ها ، محتوای Next و Broncos ، آب و هوا و موارد دیگر را مستقیماً به صندوق ورودی خود تحویل دهید.

برنامه 9NEWS را بارگیری کنید

چگونه برنامه 9NEWS را به دستگاه پخش جریانی خود اضافه کنیم

ROKU: کانال را از فروشگاه ROKU یا با جستجوی KUSA.

برای Apple TV و Fire TV ، “9news” را جستجو کنید تا برنامه رایگان را برای اضافه کردن به حساب خود پیدا کنید. گزینه دیگر برای Fire TV داشتن برنامه است مستقیماً به تلویزیون Fire شما تحویل داده می شود از طریق آمازون.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

1  +  6  =