0

شرکت من بیش از 1500 فیلم املاک و مستغلات تولید کرده است. در اینجا 3 غذای آماده من آمده است.

بازدید 4


4 دقیقه خواندن

نظرات بیان شده توسط کارآفرین مشارکت کنندگان خودشان هستند

هنگامی که ما در سال 2012 تولید فیلم های املاک را آغاز کردیم ، داده ها به ما نشان دادند که مردم با خوشحالی از یک ویدئوی 3 تا 4 دقیقه ای از املاک و مستغلات دیدن می کنند. مفهوم یک تور ویدئویی جدید بود و خریداران آینده نگر و همسایگان ناهنجار ظاهراً در آن زمان محدوده توجه قوی تری داشتند.

دیگر اینطور نیست.

ما در حال حاضر بیش از 1500 فیلم املاک و مستغلات تولید کرده ایم. اکنون می توانیم به داده های فعلی نگاه کنیم و درک کاملی از مدت زمانی که افراد امروز در این ویدیوها نشسته اند ، بدست آوریم. ما از کانال Youtube خود به تجزیه و تحلیل نگاه کردیم ، اکنون خانه خود را ببینید. میانگین مدت زمان مشاهده ویدیوهای املاک ما اکنون یک دقیقه و چهل و دو ثانیه است که نسبت به سال گذشته اندکی کاهش یافته است.

پس چرا این مهم است؟ خوب ، این سه چیز بسیار مهم را به ما می گوید.

بهترین ها را برای آخرین بار ذخیره نکنید

شما نمی خواهید هیچ یک از آن یک دقیقه و چهل و دو ثانیه مهم را که در آن توجه خود را به چیزی که جذاب یا قابل توجه نیست ، هدر دهید. اگر حیاط خلوت یک ویژگی کلیدی است ، آن را در پانزده ثانیه اول نشان دهید ، آن را به پایان نگذارید. در بسیاری از موارد ، شما می خواهید جریان طبیعی خانه را با شروع از نمای بیرونی و سپس فضای داخلی قبل از حرکت به خارج دنبال کنید. هر چند اغلب حیاط خلوت جذاب تر از قسمت جلو است. ما به تازگی یک خانه 6000 فوت مربعی را در حوضچه شلیک کردیم. جلوی خانه چندین درخت بزرگ داشت و دیدن آن دشوار بود. با این حال ، پشت آن یک ویترین با حوضچه بزرگ و زیرزمین بیرون بود. وقتی نوبت به بازاریابی چنین املاکی می رسد ، این حوضچه و عظمت حیاط خلوت است که واقعاً توجه خریدار احتمالی را به خود جلب می کند ، بنابراین ابتدا آن را نشان دادیم.

مربوط: 7 Fintechs که آینده املاک را شکل می دهند

با جلب توجه شروع کنید

اگر از صداي صدا استفاده مي كنيد يا در دوربين ظاهر مي شويد ، سه ویژگی کلیدی ملک را فوراً برای جلب توجه دیگران بکشید. به عنوان مثال ، ممکن است ویدیو را با گفتن “نزدیک به مسیرهای پیاده روی ، مدارس ، و پر از ارتقاء در داخل” شروع کنید. من از طرفداران بزرگ شروع سه ویژگی اصلی در بالای صفحه هستم. از آنجا که عادات مشاهده به محدوده توجه کمتر اشاره می کند ، مهم است که از زمان مورد نیاز برای خریدار آینده خود بهترین استفاده را ببرید. به کسی فکر کنید که در اینستاگرام حرکت می کند. اگر هر گشتی که با غذای آنها روبرو می شود موسیقی و عکس های پهپادی گسترده باشد ، به احتمال زیاد آنها همچنان حرکت می کنند. گفتن سه ویژگی اصلی بلافاصله باعث می شود خریدار ایده آل شما از رفتن به پست بعدی جلوگیری کند.

مربوط: 5 اشتباهی که فرانشیزها هنگام جستجوی املاک تجاری انجام می دهند

برند شخصی خود را تبلیغ کنید

خواه تصمیم بگیرید که جلوی دوربین ظاهر شوید یا نه ، یک تور ویدیویی یک راه عالی برای تبلیغ نام تجاری شما است. از آنجا که زمان گرانبها است ، مطمئن شوید که نام و اطلاعات تماس شما بلافاصله قبل از کلیک افراد قابل مشاهده است. من یک سوم متحرک با عکس ، اطلاعات تماس و دسته های اجتماعی را پیشنهاد می کنم. وقتی این را به ارائه دهنده ویدیوی خود پیشنهاد می کنید ، از “بسته موشن گرافیک” درخواست کنید. بر خلاف بیلبورد ، بنر اتوبوس یا تبلیغات چاپی ، تور ویدیویی شما ماه ها و سال ها به عنوان یک ویدیوی پیشنهادی توسط YouTube ادامه پیدا می کند ، بنابراین نام تجاری خود را به بازار معرفی کنید.

همچنین ایده خوبی است که لوگوی خود را به عنوان “اشکال” داشته باشید. اشکال یک تصویر کوچک است که در گوشه سمت راست پایین فیلم مشاهده می کنید. آنها را همیشه در برنامه های تلویزیونی مشاهده می کنید تا به شما یادآوری کند که کدام شبکه را تماشا می کنید. شبکه های بزرگ تلویزیونی این کار را برای ایجاد شناخت و وفاداری به نام تجاری انجام می دهند ، بنابراین شما هم اکنون می توانید همین کار را انجام دهید.

ویدئوی املاک خود را به عنوان تریلر فیلم در نظر بگیرید. یک تریلر فیلم قسمتهای خسته کننده یا ناچیز یک فیلم را نشان نمی دهد ، بنابراین اتاقهای پودری ، مناطق ناتمام یا اتاق ابزار را نشان ندهید. در عوض ، بهترین چیزی را که ارائه می دهد نشان دهید و کسی بلیطی را برای دیدن کل فیلم/خانه بخرد. بلیط یک تماس یا ایمیل است که باید از طریق آن به آنها نشان دهید.

مربوط: به همین دلیل است که شما باید در حال حاضر در املاک سرمایه گذاری کنیدمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

9  +    =  10