سیستم صدور مجوز Themeum یک لیفت صورت انجام داد: آنچه را باید بدانید پیدا کنید


در چند هفته گذشته ، ما در حال کار بر روی به روز رسانی وب سایت خود هستیم. ما تمام شلوغی های غیرضروری را از Themeum به طور کامل حذف کرده ایم ، که باعث می شود زمان بارگذاری نجومی نسبت به وب سایت قدیمی سریع تر باشد. ما همچنین به بسیاری از صفحات فرود خود یک پوشش رنگ تازه داده ایم تا اطلاعات به روز ، استانداردهای طراحی جدیدتر و بهبود خوانایی را به درستی نشان دهد.

اما احتمالاً شدیدترین تغییری که ما ایجاد کرده ایم در سیستم صدور مجوز محصولات Themeum است. استفاده از آن احتمالاً آسان خواهد بود ، اما در صورت عدم استفاده از این ، بیایید با سیستم صدور مجوز همه موارد جدید و بهبود یافته را مرور کنیم.

نحوه استفاده از صفحه مجوز جدید

با قرار دادن نشانگر در سمت راست منوی زمینه و سپس کلیک بر روی آن ، می توانید به مجوزهای خود دسترسی پیدا کنید مجوزها با این کار به صفحه مدیریت مجوز می روید که می توانید مجوزها را مشاهده ، تولید و حذف کنید. یا ، فقط کلیک کنید اینجا.

برای ایجاد مجوز جدید ، کافیست بر روی “وب سایت اضافه کنید” دکمه.

سپس ، آدرس اینترنتی جایی که از این مجوز استفاده خواهید کرد.

بعد از قرار دادن URL و فشار دادن آن اضافه کردن دکمه ، یک کلید مجوز در لیست تولید می شود.

برای استفاده از آن در وب سایت خود ، نماد کپی را فشار دهید تا کلید کلیپ بورد شما کپی شود و سپس آن را در قسمت مجوزها (داخل پانل WP Admin) پلاگین یا موضوع ما جای گذاری کنید.

اگر برنامه Unlimited License را خریداری کرده اید ، کافی است بر روی آن کلیک کنید بازسازی کنید برای ایجاد کلیدهای منحصر به فرد برای سایت های مختلف خود

از کار انداختن: همچنین می توانید این کلید مجوز را غیرفعال کنید ، وب سایت مشخص شده از سیستم صدور مجوز ما جدا شده و دیگر به روزرسانی نمی شود. وضعیت این کلید بعنوان غیرفعال علامت گذاری می شود.

بازسازی: در صورت دزدیده شدن یا به خطر افتادن کلید مجوز ، گزینه دیگری برای تولید مجدد کلید مجوز وجود دارد.

ویرایش دامنه: در صورت تغییر نظر در مورد نام دامنه ، یا اگر تصمیم دارید از دامنه دیگری استفاده کنید ، می توانید دامنه را ویرایش کنید.

نحوه استفاده از صفحه بارگیری های جدید

صفحه بارگیری ها شامل تمام پرونده های شما و همچنین نسخه های قدیمی هر محصولی است که متعلق به شماست. برای دسترسی به صفحه بارگیری ها ، روی بارگیری ها در همان منوی زمینه بار گذشته کلیک کنید. در اینجا ، تمام محصولات خریداری شده خود را پیدا خواهید کرد.

برای پلاگین های این لیست ، می توانید آخرین نسخه را مستقیماً بارگیری کنید ، بارگیری نسخه قبلی را انتخاب کنید یا تغییرات را مشاهده کنید.

اگر شما صاحب افتخار بسته نرم افزاری تم هستید ، می توانید با کلیک روی “نمایش دانلود”در کارت بسته تم. مشابه صفحه محصولات ، می توانید نسخه های قبلی را بارگیری کنید یا تغییرات تغییرات را برای همه نسخه ها مشاهده کنید.

چرا تغییر ناگهانی؟

خوب. هیچ رازی نیست که سیستم صدور مجوز قدیمی Themeum سن خود را نشان می دهد. مسلماً این بدون دردسر بود و واقعاً نیاز به کاربر پیشرفته ای نداشت. فقط کافی است آن را در افزونه کپی و پیست کنید و متصل شوید. اما این برای شما کاربر ، که انتظار دارد تجربه دیگری از نرم افزار هنری Themeum داشته باشد ، ارزش چندانی ندارد.

این به روزرسانی در سیستم صدور مجوز Themeum چندین موضوع اساسی را برطرف می کند که علاوه بر این کهنه و پیر شده اند ، اما گاهی اوقات کاربران حق بیمه را با مشکل مواجه می کنند.

  • کپی دستی کلید مجوز: در صفحه صدور مجوز قدیمی ، شما باید به صورت دستی با استفاده از نشانگر ماوس کپی کرده و سپس به صورت دستی در وردپرس خود قرار دهید. وقتی کاربر به اشتباه (اما به طور قابل فهم) فضای اضافی را از اینجا یا آنجا کپی می کند ، این مشکلاتی را ایجاد می کند. با انجام این کار یک ورودی کلید اشتباه است و به کاربر اجازه نمی دهد مجوز را تأیید کند.
  • بعضی اوقات کلیدهای مجوز چند یا کپی را نشان می داد: اگر چند کلید مجوز برای همان محصول خریداری کرده باشید ، سیستم ورودی های تکراری به همان مجوز حاوی همان کلید مجوز را نشان می دهد. بدیهی است که این رفتار مورد انتظار نیست و ما برخی از اصلاحات داخلی را انجام داده ایم که به این مسئله می پردازد.
  • فقط لینک دانلود آخرین نسخه: وب سایت Themeum در حال حاضر فقط به شما امکان می دهد آخرین نسخه از همه محصولات ما را بارگیری کنید. این یک روش عالی نیست ، زیرا ما همیشه باید این گزینه را به شما بدهیم که کدام نسخه مناسب شماست. پس از صحبت با بسیاری از شما در گذشته ، به این نتیجه رسیده ایم که بیشتر افراد از پلاگین های زیادی در سایت تولیدی خود استفاده می کنند. و منظور من خیلی زیاد است. بنابراین ، هنگامی که جدیدترین نسخه های ساخت خود را منتشر می کنیم ، درگیری سایر پلاگین ها با ما کاملاً طبیعی است ، در حالی که نسخه های قبلی کاملاً کار می کردند. پرداختن به این مسائل معمولاً یک هفته طول می کشد که برای اطمینان سایت تولید شما چندان مناسب نیست.
  • هیچ راهی برای مشاهده دامنه هایی که در آن استفاده شده است وجود ندارد: اگر در یک مجوز چند دامنه مشترک شده اید ، هیچ راهی برای پیگیری اینکه در کدام سایت ها کلید مجوز شما استفاده شده است وجود ندارد. به خصوص اگر مجوز دامنه نامحدود داشته باشید ، همیشه احتمال نشت کلید مجوز شما وجود دارد و افراد دیگر از آن برای سایت خود به صورت رایگان استفاده می کنند. ما به یک روش محکم برای جلوگیری از آن در آینده نیاز داشتیم.

تغییرات جدید

  • برای کپی کلیک کنید: جدیدترین کلیدهای مجوز انقلابی خواهند بود ، قبلاً هرگز دیده نشده اند کپی 🀄 دکمه ای که قطعاً قبلاً هرگز ندیده اید (ما در اینجا کنایه می زنیم ، در صورتی که متوجه نشده باشید).
  • بارگیری نسخه قدیمی: در صورت نیاز به اجرای مجدد پلاگین های دیگر در وب سایت خود ، در کنار هر یک از سفارشات شما ، لیست کاملی از بارگیری نسخه را اضافه کرده ایم.
  • مشاهده همه تغییرات با تاریخ به روز رسانی: برای یافتن آخرین تغییرات برای افزونه ها یا مضامین ما ، نیازی به جستجو در خبرنامه ها ، یا صفحات مقصد نیست. همه تغییرات در کنار دکمه بارگیری در دسترس خواهند بود. این به شما کمک می کند تا با محصولات Themeum مورد علاقه خود به روز شوید.
  • مشاهده تمام دامنه هایی که کد از آنها استفاده شده است: تمام دامنه هایی که از کلید مجوز شما استفاده شده است در اینجا نشان داده می شود تا به شما کمک کند به راحتی ردیابی کنید. با رفتن به این لیست می توان مشاهده کرد.

اگر چندین مجوز دامنه داشته باشد ، تاریخ انقضا در تمام دامنه ها همان شروع اشتراک از تاریخ خرید است ، نه تاریخ فعال سازی

بسته بندی کردن

نظر شما در مورد رنگ جدید روی سیستم صدور مجوز ما چیست؟ آیا دفعه دیگر که از محصولات ما در یکی از پروژه های خود استفاده می کنید ، شما را از دردسر نجات می دهد؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

منبع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *